Urząd Gminy Fredropol zaprasza na imprezę plenerową, która rozpocznie się 1 sierpnia, od godz. 15, w Huwnikach.
Festiwal muzyki disco-dance „Disco nad Wiarem” to kontynuacja cyklu imprez organizowanych rokrocznie pod nazwą Festiwal Smaków Wyszechradzkich.
Zaprezentują się: Suski, Energy Girls, Claudi, Rompey i gwiazda wieczoru Sławomir! Do zabawy tanecznej zaprosi zespół Venea.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ha ha ha/.......Już biorę ulrop i pakuje namiot :D
Ze wspomnień młodej przemyskiej lekarki:Szynka Plus Ja to mam szczęście, że mieszkam w Przemyślu, mieście upadłej twierdzy, które jest w sam raz dla dzierlatki w białym fartuchu, gdzie można brykać, szaleć i jak się zrobi coś nie tak, zwalić na Szwejka. Czytam w poważnych publikatorach, że drogowi fantaści z podpuszczenia politycznych wizjonerów chcą obejść miasto i mają na to kilka sposobów. Przewidują bowiem wzrost ruchu drogowego z zachodniej strony miasta, prowadzącego do uzdrowiska Fredropol, które ma wkrótce powstać, jak tylko uda się zmieszać kilogram soli iwonickiej z wodą z okolicznej studni. Jest też duże zainteresowanie europejskich i światowych ekologów, by zobaczyć miasto na linach obok Arłamowa, które nieugięcie walczy z pilarzami chcącymi wyrżnąć cały projektowany park narodowy, by wreszcie mogli pójść na zasłużoną emeryturę, bo ileż można rżnąć? Nawet Greta o słowiańsko brzmiącym nazwisku zapowiedziała swój pobyt, by zobaczyć ostatnią rżnięta kłodę i zrobić zdjęcie ze słynnym agentem z Gdańska, który już zapowiedział, że podłączy jej wiatrak, gdy będzie się lał żar z nieba. On jedynie wie, gdzie w lesie są gniazdka zamontowane jeszcze za Doskoczyńskiego. Przechodzę jednak w tryb pracy i tu moje wszelkie fantazje, w tym erotyczne zostawiam za progiem. Przed nami czwarta fala, jak zapowiedział wysoko postawiony i zaznajomiony z prawdą naprzód pewien człowiek, a jemu nie można nie wierzyć, wszak jego imię jest identyczne jak pierwszego człowieka na ziemi, co zobowiązuje. Jak powiedział, zagraża nam kolejne maseczkowanie i liczenie klientów w sklepie czy zbieranie grzybów w lesie na odległość. A to wszystko wina tych foliarzy, co czytają odstępcze treści i nie chcą się szczepić, a tego wymaga dziś narodowa lojalność, byśmy wszyscy przetrwali do piątej fali szczepień. To niepojęte, dziadkowie nie wystraszyli się zarażenstwem od wnuków, a celebryci zaszczepili, jakby to był cukier za Gierka spod lady. Niewielu chce elektrycznych hulajnog, a i wnuki jakoś nie podkładają ramion do strzykawki, by pogadać z dziadkiem lub babcią. Jak tu więc społeczeństwu wytłumaczyć, że wirus jest obecny i bardzo groźny? Nie pomagają apele ze strony mężczyzn w sukienkach oraz zachęty druhów z sikawkami oraz kobiet lepiących pierogi w kołach. Jako młoda lekarka sądzę, że w tej sytuacji czas na środki ekstremalne z zachowaniem zasad człowieczeństwa. Nie może być tak, że współczynnik R się zwiększa i przez to rozwija się zakażeństwo, bo jak przejdzie na inne ssaki, to może też z człowieka przejść na wieprzka i pożegnamy się ze świąteczną szynką, o jajach i karpiu nie wspominając. Trzeba temu koniecznie zaradzić.
z niego taka gwiazda jak z koziej d..y trąba
Prawdziwe wiejskie święto. W niedzielę po sumie na Kalwarii trzeba się nawalić jak stodoła i zaryczeć ze Sławomirem.
a czy pierwszy LOTNIK RP też będzie, czy będzie otwierał ten BAL ?
a mozna jakoś Huwniki ominąć jadąc np na Kalwarię 1.08.?
Będzie wieś tańczyć i śpiewać a Sławomir już czuje piniądz
Do juśkowej doliny zawita Sławomir i będzie śpiewał miłość w Zakopanem jedna piosenka a weźmie tyle kasy już lepsze by były siostry Gromnickie i pasowały do klimatu
Klaty nie zapomnij ogolić buraczku jak to miasta przyjeżdżasz
Panie wójcie, i tak nie wygrasz następnych wyborów. Zajmij się pan kochanką. Jakoś to w waszej partii staje się standardem. Niemal wszyscy macie kogoś na boku. Huwniki zostaw w spokoju. Nie rób siary !
ja pierdziu, gdzie piknik tam mobilne szczepienie, hieny za 60 zł wszedzie dotrą
Masz na myśli ryżego lotnika który za swojej kadencji latał prawie codziennie z Warszawy do Gdańska
https://www.youtube.com/watch?v=k_Cko1SO5s4 Już lepiej pasował by do klimatu biesiady Sławomir Świerzyński z zespołem Bayer Ful
BEZ kURSKIEGO I KURWIZJI NIKT BY NIE WIEDZIAŁ O NIM , A TA PIOSENKA ,PORAŻKAhttps://youtu.be/wwRqExIMAKI
Kolejna rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego…. Tak trochę jakoś nie tak…Takie tam moje odczucia i przemyślenia.Pozdrawiam.
Ale gwiazda .
Ha ha ha/.......Już biorę ulrop i pakuje namiot :D
Ze wspomnień młodej przemyskiej lekarki:Szynka Plus Ja to mam szczęście, że mieszkam w Przemyślu, mieście upadłej twierdzy, które jest w sam raz dla dzierlatki w białym fartuchu, gdzie można brykać, szaleć i jak się zrobi coś nie tak, zwalić na Szwejka. Czytam w poważnych publikatorach, że drogowi fantaści z podpuszczenia politycznych wizjonerów chcą obejść miasto i mają na to kilka sposobów. Przewidują bowiem wzrost ruchu drogowego z zachodniej strony miasta, prowadzącego do uzdrowiska Fredropol, które ma wkrótce powstać, jak tylko uda się zmieszać kilogram soli iwonickiej z wodą z okolicznej studni. Jest też duże zainteresowanie europejskich i światowych ekologów, by zobaczyć miasto na linach obok Arłamowa, które nieugięcie walczy z pilarzami chcącymi wyrżnąć cały projektowany park narodowy, by wreszcie mogli pójść na zasłużoną emeryturę, bo ileż można rżnąć? Nawet Greta o słowiańsko brzmiącym nazwisku zapowiedziała swój pobyt, by zobaczyć ostatnią rżnięta kłodę i zrobić zdjęcie ze słynnym agentem z Gdańska, który już zapowiedział, że podłączy jej wiatrak, gdy będzie się lał żar z nieba. On jedynie wie, gdzie w lesie są gniazdka zamontowane jeszcze za Doskoczyńskiego. Przechodzę jednak w tryb pracy i tu moje wszelkie fantazje, w tym erotyczne zostawiam za progiem. Przed nami czwarta fala, jak zapowiedział wysoko postawiony i zaznajomiony z prawdą naprzód pewien człowiek, a jemu nie można nie wierzyć, wszak jego imię jest identyczne jak pierwszego człowieka na ziemi, co zobowiązuje. Jak powiedział, zagraża nam kolejne maseczkowanie i liczenie klientów w sklepie czy zbieranie grzybów w lesie na odległość. A to wszystko wina tych foliarzy, co czytają odstępcze treści i nie chcą się szczepić, a tego wymaga dziś narodowa lojalność, byśmy wszyscy przetrwali do piątej fali szczepień. To niepojęte, dziadkowie nie wystraszyli się zarażenstwem od wnuków, a celebryci zaszczepili, jakby to był cukier za Gierka spod lady. Niewielu chce elektrycznych hulajnog, a i wnuki jakoś nie podkładają ramion do strzykawki, by pogadać z dziadkiem lub babcią. Jak tu więc społeczeństwu wytłumaczyć, że wirus jest obecny i bardzo groźny? Nie pomagają apele ze strony mężczyzn w sukienkach oraz zachęty druhów z sikawkami oraz kobiet lepiących pierogi w kołach. Jako młoda lekarka sądzę, że w tej sytuacji czas na środki ekstremalne z zachowaniem zasad człowieczeństwa. Nie może być tak, że współczynnik R się zwiększa i przez to rozwija się zakażeństwo, bo jak przejdzie na inne ssaki, to może też z człowieka przejść na wieprzka i pożegnamy się ze świąteczną szynką, o jajach i karpiu nie wspominając. Trzeba temu koniecznie zaradzić.