Reklama

Sławomir gwiazdą „Disco nad Wiarem” w Huwnikach

Urząd Gminy Fredropol zaprasza na imprezę plenerową, która rozpocznie się 1 sierpnia, od godz. 15, w Huwnikach.

Festiwal muzyki disco-dance „Disco nad Wiarem” to kontynuacja cyklu imprez organizowanych rokrocznie pod nazwą Festiwal Smaków Wyszechradzkich.

Zaprezentują się: Suski, Energy Girls, Claudi, Rompey i gwiazda wieczoru  Sławomir! Do zabawy tanecznej zaprosi zespół Venea. 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Adc - niezalogowany 2021-07-26 13:48:02

    Ale gwiazda .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    CesQ - niezalogowany 2021-07-26 15:10:51

    Ha ha ha/.......Już biorę ulrop i pakuje namiot :D

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Z sieci - niezalogowany 2021-07-26 17:22:37

    Ze wspomnień młodej przemyskiej lekarki:Szynka Plus Ja to mam szczęście, że mieszkam w Przemyślu, mieście upadłej twierdzy, które jest w sam raz dla dzierlatki w białym fartuchu, gdzie można brykać, szaleć i jak się zrobi coś nie tak, zwalić na Szwejka. Czytam w poważnych publikatorach, że drogowi fantaści z podpuszczenia politycznych wizjonerów chcą obejść miasto i mają na to kilka sposobów. Przewidują bowiem wzrost ruchu drogowego z zachodniej strony miasta, prowadzącego do uzdrowiska Fredropol, które ma wkrótce powstać, jak tylko uda się zmieszać kilogram soli iwonickiej z wodą z okolicznej studni. Jest też duże zainteresowanie europejskich i światowych ekologów, by zobaczyć miasto na linach obok Arłamowa, które nieugięcie walczy z pilarzami chcącymi wyrżnąć cały projektowany park narodowy, by wreszcie mogli pójść na zasłużoną emeryturę, bo ileż można rżnąć? Nawet Greta o słowiańsko brzmiącym nazwisku zapowiedziała swój pobyt, by zobaczyć ostatnią rżnięta kłodę i zrobić zdjęcie ze słynnym agentem z Gdańska, który już zapowiedział, że podłączy jej wiatrak, gdy będzie się lał żar z nieba. On jedynie wie, gdzie w lesie są gniazdka zamontowane jeszcze za Doskoczyńskiego. Przechodzę jednak w tryb pracy i tu moje wszelkie fantazje, w tym erotyczne zostawiam za progiem. Przed nami czwarta fala, jak zapowiedział wysoko postawiony i zaznajomiony z prawdą naprzód pewien człowiek, a jemu nie można nie wierzyć, wszak jego imię jest identyczne jak pierwszego człowieka na ziemi, co zobowiązuje. Jak powiedział, zagraża nam kolejne maseczkowanie i liczenie klientów w sklepie czy zbieranie grzybów w lesie na odległość. A to wszystko wina tych foliarzy, co czytają odstępcze treści i nie chcą się szczepić,   a tego wymaga dziś narodowa lojalność, byśmy wszyscy przetrwali do piątej fali szczepień. To niepojęte, dziadkowie nie wystraszyli się zarażenstwem od wnuków,  a celebryci zaszczepili, jakby to był cukier za Gierka spod lady. Niewielu chce elektrycznych hulajnog, a i wnuki jakoś nie podkładają ramion do strzykawki, by pogadać z dziadkiem lub babcią. Jak tu więc społeczeństwu wytłumaczyć, że wirus jest obecny i bardzo groźny? Nie pomagają apele ze strony mężczyzn w sukienkach oraz zachęty druhów z sikawkami oraz kobiet lepiących pierogi w kołach. Jako młoda lekarka sądzę, że w  tej sytuacji czas na środki ekstremalne z zachowaniem zasad człowieczeństwa. Nie może być tak, że współczynnik R się zwiększa i przez to rozwija się zakażeństwo, bo jak przejdzie na inne ssaki, to może też z człowieka przejść na wieprzka i pożegnamy się ze świąteczną szynką, o jajach i karpiu nie wspominając. Trzeba temu koniecznie zaradzić.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama