Reklama

Ślisko na chodniku

18/01/2015 09:33

Niemal codziennie spaceruję ulicą Mickiewicza. Kiedy temperatury spadają poniżej zera, a wcześniej dodatkowo popada, chodniki robią się śliskie. Nietrudno wtedy o upadek i złamanie. Zastanawiam się, dlaczego wspomniany odcinek jest tak słabo zadbany i kto powinien dbać o usuwanie oblodzeń z płytek chodnikowych i posypywanie ich solą lub piaskiem. Bo co do tego, że takie działania powinny być podejmowane, nie mam wątpliwości. Najwyraźniej ktoś jednak przegapił zimę – konkluduje mężczyzna.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama