1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w restauracji „Samir Kebab”, działającej od dwóch miesięcy przy ulicy Słowackiego w Przemyślu, ponad stu wychowanków z domów dziecka dostało darmowy poczęstunek.
– Taki poczęstunek zorganizowaliśmy również w innych punktach sieci „Samir Kebab”, które działają na terenie województwa podkarpackiego – mówi Michał Wiśniewski, właściciel restauracji przy ulicy Słowackiego. – Doskonale wiemy, jaka mizeria panuje w domach dziecka, jakie są tam stawki żywieniowe i dlatego zaprosiłem wychowanków[paywall] z domów dziecka: „Nasza cChata”, „Maciek” i z ośrodka w Prałkowcach i Nienadowej. Te dzieci nie mają okazji, żeby coś zjeść w restauracji, więc to dla nich sympatyczny prezent. Bardzo chciałbym, żeby również inni właściciele lokali gastronomicznych czy lodziarni, a także na przykład właściciele kręgielni czy kin przyłączyli się do tej inicjatywy. Spróbujmy coś razem zrobić dla tych dzieciaków. Nam nie ubędzie, a dzieci będą miały choć trochę radości – apeluje M. Wiśniewski, tymczasem w lokalu pojawia się akurat kolejna grupa dzieci, dla których przygotowany jest poczęstunek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W końcu knajpka na poziomie.. widać, że ktoś tam pracuje głową.
Fajnie, że jest taka inicjatywa :)
W końcu knajpka na poziomie.. widać, że ktoś tam pracuje głową.