Reklama

„Słoneczny posiłek” w Dniu Dziecka

09/06/2015 08:14

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka w restauracji „Samir Kebab”, działającej od dwóch miesięcy przy ulicy Słowackiego w Przemyślu, ponad stu wychowanków z domów dziecka dostało darmowy poczęstunek.

– Taki poczęstunek zorganizowaliśmy również w innych punktach sieci „Samir Kebab”, które działają na terenie województwa podkarpackiego – mówi Michał Wiśniewski, właściciel restauracji przy ulicy Słowackiego. – Doskonale wiemy, jaka mizeria panuje w domach dziecka, jakie są tam stawki żywieniowe i dlatego zaprosiłem wychowanków[paywall] z domów dziecka: „Nasza cChata”, „Maciek” i z ośrodka w Prałkowcach i Nienadowej. Te dzieci nie mają okazji, żeby coś zjeść w restauracji, więc to dla nich sympatyczny prezent. Bardzo chciałbym, żeby również inni właściciele lokali gastronomicznych czy lodziarni, a także na przykład właściciele kręgielni czy kin przyłączyli się do tej inicjatywy. Spróbujmy coś razem zrobić dla tych dzieciaków. Nam nie ubędzie, a dzieci będą miały choć trochę radości – apeluje M. Wiśniewski, tymczasem w lokalu pojawia się akurat kolejna grupa dzieci, dla których przygotowany jest poczęstunek.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    aangell_18_518 2015-06-09 10:16:10

    Fajnie, że jest taka inicjatywa :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kamila - niezalogowany 2015-06-11 11:33:57

    W końcu knajpka na poziomie.. widać, że ktoś tam pracuje głową.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości