Reklama

Ślubowanie celników. Płeć piękna miała przewagę [ZDJĘCIA]


23 funkcjonariuszy, w tym 10 mężczyzn i 13 kobiet, złożyło 4 listopada w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu uroczyste ślubowanie przypieczętowujące pozytywne zakończenie procesu rekrutacji do służby.


Ślubowanie w asyście pocztu sztandarowego przyjął mł. insp. Krzysztof Basak, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie. Nowo przyjęta kadra, która wzmocniła szeregi Służby Celno-Skarbowej w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu oraz w oddziałach celnych w Medyce i Krościenku, zobowiązała się tym samym do sumiennej służby i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań służbowych.

Gratulując funkcjonariuszom pozytywnego przejścia procesu rekrutacji dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie podkreślił, że przed nowo wcielonymi stoi zadanie w postaci służby wymagającej dyscypliny i gotowości do działania w różnych warunkach. W uroczystej zbiórce z okazji ślubowania, oprócz kadry kierowniczej Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, wziął udział naczelnik urzędu – podinsp. Krzysztof Niewęgłowski.

Reklama

Początkujący funkcjonariusze rozpoczną dwuletni okres służby przygotowawczej, w którym będą zgłębiać tajniki zawodu i przygotowywać się do wykonywania obowiązków służbowych pod okiem starszych, doświadczonych kolegów.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/11/2025 14:36
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości