23 funkcjonariuszy, w tym 10 mężczyzn i 13 kobiet, złożyło 4 listopada w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu uroczyste ślubowanie przypieczętowujące pozytywne zakończenie procesu rekrutacji do służby.
Ślubowanie w asyście pocztu sztandarowego przyjął mł. insp. Krzysztof Basak, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie. Nowo przyjęta kadra, która wzmocniła szeregi Służby Celno-Skarbowej w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu oraz w oddziałach celnych w Medyce i Krościenku, zobowiązała się tym samym do sumiennej służby i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań służbowych.
Gratulując funkcjonariuszom pozytywnego przejścia procesu rekrutacji dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie podkreślił, że przed nowo wcielonymi stoi zadanie w postaci służby wymagającej dyscypliny i gotowości do działania w różnych warunkach. W uroczystej zbiórce z okazji ślubowania, oprócz kadry kierowniczej Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu, wziął udział naczelnik urzędu – podinsp. Krzysztof Niewęgłowski.
Początkujący funkcjonariusze rozpoczną dwuletni okres służby przygotowawczej, w którym będą zgłębiać tajniki zawodu i przygotowywać się do wykonywania obowiązków służbowych pod okiem starszych, doświadczonych kolegów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze