W komendzie Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu odbyła się uroczystość ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy. Wręczono również akty mianowania na pierwszy stopień w korpusie chorążych – młodszego chorążego oraz w korpusie podoficerskim - kaprala.
Nowi funkcjonariusze rozpoczęli już kilkumiesięczne szkolenie w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu. Po ukończeniu szkolenia zostaną skierowani do pełnienia służby w placówkach SG na Podkarpaciu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
To o sex aferze zabroniono pisać komentarze??
Dzieci szczęścia
Dzieci szczęścia fireboy and watergirl