Do zdarzenia doszło 7 maja, około godz.13.15, na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu
Jak wstępnie ustaliła KPP Jarosław: kierujący smartem 82-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego podczas skręcania w lewo, w ul. Konfederacką, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Honda 28-letniemu mieszkańcowi powiatu jarosławskiego.
Kierujący jednośladem, aby uniknąć zderzenia, najechał na chodnik i uderzył w znak drogowy. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.
Kierujący smartem był trzeźwy.
Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Z jaką prędkością jechał motocyklista że mu nogę urwało ??
Jedź autem 50kmh i złap znak to zobaczysz
kurwe ze smarta do pierdla wjebać i giry połamać w dodatku z zajszczanej miski powinien wpierdalać żarcie
@DD twojej matce też wystarczy 50 na godzine
Mógł jechać nawet 40 przy zetknięciu z znakiem mu ją oderwało. Przy większej prędkości nie było by co zbierać
W pewnym wieku prawo jazdy powinno być zabierane
Ukarać powinni stacje Lotos za ujawnienie nagrania...poza tym był to mieszkaniec powiatu Przeworskiego. Gdzie rzetelność informacji?
Takie informacje przekazała policja: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-jaroslaw/wydarzenia/91594,Wypadek-z-udzialem-motocyklisty-w-Jaroslawiu.html
Dobrze ze publikują takie nagrania. Powinni je odtwarzać w szkołach. Żeby działały na wyobraźnię tych młodych którzy zdają prawojazdy.
Powinni ukarać tych co sie gapili i nie pomogli... Udzielenie pomocy jest obowiązkowe... Gratuluję glupoty.. Juz im nikt nie kazał co klowoek robic zeby chociaz zadzwonilo po pomoc czy co kolwiek a nie z założonymi rękami stali i sie patrzyli... Brak słów
Już cię widze jak idziesz trzymac urwaną nogę
Jestem za badaniami starszych kierowców.Wzrok i psychotesty. Przez starego Capa młody człowiek ma zrujnowane życie. Bo nie widział.
Rodzinę poszkodowanego proszę o kontakt, mam ważne informacje do przekazania 510 712 050
Wiecie może czy dało się ta nogę uratować?? Czy już niestety będzie musiał dalej żyć bez??
Bo co ? Bo ten co oplem podjechał i nie udzielił pomocy to ty czy rodzina ?
Motocykl nie rozbity to zapewne z niewielką, natomiast pewne jest, że kierowca smarta wymusił pierwszeństwo!
Z tego co wiem. Nie przyszyli. Co tutaj w Jarosławiu mogą zrobić w szpitalu? Jak to najniższy standard. Jakaś specjalistyczna klinika by to ogarnęła.
Z nagran wynika ze dosc szybko jechał motorem do tego nie mial uprawnien na prowadzenie takiego pojazdu. Tak stracil noge bo była tak pocharatana ze nawet cudotworca by jej nie zlozyl a co do starszego pana smartem sie nie rozwija 200 km na godzine wiec nawet jak by juz zaczal manewr to i tak by nie uciekl przed motorem jadacym duza szybkoscia tak na nim psy wieszacie a gosciu sie tak przejal ze dzis rano zmarł gratuluje komentarzy
w szpitalu w Jarosławiu to co najwyżej mogą ci herbatę z cytryną podać na grypę
Chłopie gadasz bzdury jak potłuczony. Jak szybko jechał jak motor cały i gdyby nie urwana klamka można by jechać dalej. Jakby gość w smarcie nie wymusił pierwszeństwa to by nie musiał nigdzie uciekać
Zwłaszcza że bezpośrednio po wypadku trafil do Rzeszowa ....
Jestem podobnego zdania.Starszy pan wymusił pierwszeństwo,łapka kto tego z młodszych jakże sprawnych kierowców nie zrobił kazdy z nas się zestarzeje.Jakim prawem chłopak wsiadl na motocykl bez uprawnien???!!!Współczuję temu młodemu kierowcy oraz jego rodzinie niestety chłopakowi zabrakło wyszkolenia i praktyki na drodze . Patrole policji winne częściej sprawdzać uprawnienia i stan kierowcow na drogach.Uwaga!!@@ nie strzelać mandatów.za byle g.... Po prostu z troski upominać.
Poszkodowanego motocykliste proszę o kontakt 504-387-549
To jak będziesz starszy, to po prostu oddaj prawo jazdy. I jeździj autobusem. Bo ja nie myślę oddawać.
ja kiedyś złapałem znak na zderzak to tyko rysa była przy 60
Przez starszego capa? Ciekawe co ty byś zrobił gdyby leciał motorem ponad 100km/h wyprzedzal prawa strona. I oczywiście bez prawa jazdy hmm. Motor kupiony 2tyg temu czy 3 po 1 tyg 1 wywrotka dziwna sprawa tym razem
Śmiechu warte I tyle. Ja rozumiem stala się tragedia chłopak stracił noge. Ale bez przesady. Jechac ponad 100km/h wyprzedzac prawa strona pojazdy. Nie posiadać Prawo jazdy na motor. A wszyscy obwiniaja starszego goscia. Jak by miał trochę oleju w głowie i rozsadku do niczego by nie doszło. Dziwna sprawa że motor zakupił 2 tyg przed A po tygodniu już miał wywrotke
Z jaką prędkością jechał motocyklista że mu nogę urwało ??
wystarczy 50 na godzine
Jedź autem 50kmh i złap znak to zobaczysz