Reklama

Smartem wymusił pierwszeństwo. Kierowca jednośladu ciężko ranny

Do zdarzenia doszło 7 maja, około godz.13.15, na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu

Jak wstępnie ustaliła KPP Jarosław: kierujący smartem 82-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego podczas skręcania w lewo, w ul. Konfederacką, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Honda 28-letniemu mieszkańcowi powiatu jarosławskiego.

Kierujący jednośladem, aby uniknąć zderzenia, najechał na chodnik i uderzył w znak drogowy. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.
Kierujący smartem był trzeźwy.

Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Reklama


fot.KPP Jarosław
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2019-05-10 08:31:50

    Z jaką prędkością jechał motocyklista że mu nogę urwało ??

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    DD - niezalogowany 2019-05-10 08:53:25

    wystarczy 50 na godzine

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bb - niezalogowany 2019-05-10 09:00:23

    Jedź autem 50kmh i złap znak to zobaczysz 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości