Do tragedii doszło dziś wczesnym rankiem na drodze krajowej K-77 w Nowej Sarzynie. Na oznakowanym przejściu dla pieszych zginęła 83-latka.
Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana w obu kierunkach. Jak wskazują policyjne ustalenia, znajdującą się na przejściu kobietę około g. 5.40 rano potrącił 21-letni kierowca peugeota jadący w kierunku Niska. Przeprowadzona reanimacja 83-letniej pieszej niestety nie przyniosła efektu. Życia mieszkanki powiatu leżajskiego nie udało się uratować. Szczegóły zdarzenia ma wyjaśnić prowadzone w tej sprawie policyjne postępowanie. Oględziny miejsca wypadku prowadzone były pod nadzorem prokuratora. Na razie udostępniono jedynie informację, że kierujący samochodem był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ile jeszcze niewinnych ludzi musi zginąć by dobra zmiana w trybie nadzwyczajnym zastrzyła i wprowadziła przepisy za przestępstwa na drogach. To co się codziennie dzieje na polskich drogach jest skandalem i hańbą dla kaczora i jego sitwy. Nadmieniam że w 2019 roku na drogach Finlandii nie zginął ani jeden pieszy. Mówi wam to coś, dobra zmiano.
Ile jeszcze niewinnych ludzi musi zginąć by dobra zmiana w trybie nadzwyczajnym zastrzyła i wprowadziła przepisy za przestępstwa na drogach. To co się codziennie dzieje na polskich drogach jest skandalem i hańbą dla kaczora i jego sitwy. Nadmieniam że w 2019 roku na drogach Finlandii nie zginął ani jeden pieszy. Mówi wam to coś, dobra zmiano.
jeju o kogo chodzi?