Reklama

Smutna interwencja w Jarosławiu. Nie udało się uratować życia 52-latki

15/09/2023 09:33

W poniedziałek, 11 września, po g. 18, policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego jarosławskiej komendy, przejeżdżając przez ul. 3 Maja zauważyli, że na chodniku dwie osoby prowadzą resuscytację nieprzytomnej kobiety. Natychmiast przejęli od nich czynności reanimacyjne.

Niestety, pomimo kontynuowania ich do czasu przyjazdu karetki, nie udało się uratować życia 52-letniej mieszkanki Jarosławia, która prawdopodobnie zasłabła za kierownicą toyoty.

Szczegóły tego smutnego zdarzenia wyjaśni dalsze postępowanie policji pod nadzorem prokuratora.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości