W siedzibie Caritas Archidiecezji Przemyskiej odbyło się śniadanie wielkanocne dla potrzebujących. Wzięło w nim udział około 200 osób.
Pokarmy poświęcił abp Adam Szal. Złożył również zebranym życzenia. Składali je również przedstawiciele władz samorządowych: prezydent Robert Choma, starosta Jan Pączek, wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz oraz członek zarządu województwa podkarpackiego Piotr Pilch oraz komendant główny Straży Ochrony Kolei Józef Hałyk.
Każdy z uczestników spotkania otrzymał także paczkę świąteczną.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a straz wiejska tez potrzebujaca? na to wyglada
No i jak zwykle, kropienie padliny. Porażka !!!YOUTUBE.COM - ŚMIERDZĄCE WĘNDLINY (CZ1/2)
śniadanie śniadaniem, ale czy ludzie w nim uczestniczący chcą być fotografowani i wszem i wobec pokazywani/umieszczani? , gdzie ochrona danych osobowych?, podobnie rzecz ma się z rozdawaniem przez Caritas, w rokrocznej akcji szkolnych plecaków wraz z wyposażenie, i to wszystko ku uciesze lokalnej gawiedzi...
a straz wiejska tez potrzebujaca? na to wyglada
No i jak zwykle, kropienie padliny. Porażka !!!YOUTUBE.COM - ŚMIERDZĄCE WĘNDLINY (CZ1/2)
śniadanie śniadaniem, ale czy ludzie w nim uczestniczący chcą być fotografowani i wszem i wobec pokazywani/umieszczani? , gdzie ochrona danych osobowych?, podobnie rzecz ma się z rozdawaniem przez Caritas, w rokrocznej akcji szkolnych plecaków wraz z wyposażenie, i to wszystko ku uciesze lokalnej gawiedzi...