Reklama

Śniadanie wielkanocne dla potrzebujących [ZDJĘCIA]

31/03/2018 15:57

W siedzibie Caritas Archidiecezji Przemyskiej odbyło się śniadanie wielkanocne dla potrzebujących. Wzięło w nim udział około 200 osób.

Pokarmy poświęcił abp Adam Szal. Złożył również zebranym życzenia. Składali je również przedstawiciele władz samorządowych: prezydent Robert Choma, starosta Jan Pączek, wicewojewoda podkarpacki Lucyna Podhalicz oraz członek zarządu województwa podkarpackiego Piotr Pilch oraz komendant główny Straży Ochrony Kolei Józef Hałyk.

Każdy z uczestników spotkania otrzymał także paczkę świąteczną.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kaziu - niezalogowany 2018-04-01 00:32:56

    a straz wiejska tez potrzebujaca? na to wyglada

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2018-04-01 03:24:45

    No i jak zwykle, kropienie padliny. Porażka !!!YOUTUBE.COM - ŚMIERDZĄCE WĘNDLINY (CZ1/2)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Skrzat - niezalogowany 2018-04-03 16:40:20

    śniadanie śniadaniem, ale czy ludzie w nim uczestniczący chcą być fotografowani i wszem i wobec pokazywani/umieszczani? , gdzie ochrona danych osobowych?, podobnie rzecz ma się z rozdawaniem przez Caritas, w rokrocznej akcji szkolnych plecaków wraz z wyposażenie,  i to wszystko ku uciesze lokalnej gawiedzi...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama