Reklama

Śnieg trzeba wywozić, nie zgarniać na krawędź chodnika

22/01/2024 09:40

– Sypnęło śniegiem i zaczęły się problemy z odśnieżaniem. Sam regularnie odśnieżam chodnik na odcinku 3,5 metra przy ulicy Grunwaldzkiej, następnie wywożąc go na tyły budynku. Tyle że po mnie przejechał sprzęt drogowy do odśnieżania nawierzchni i cały zalegający na jedni śnieg zgarnął, przemieszczając na dopiero co udrożniony chodnik – opisuje niedawną sytuację nasz Czytelnik.

– Takie działania są według mnie kompletnie bez sensu i apelowałbym, by wzorem innych miast zalegający śnieg nie tyle przesuwać, co wywozić, a nie zostawiać – irytuje się mieszkaniec.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama