Reklama

SOR oficjalnie otwarty i poświęcony [ZDJĘCIA]

29/08/2019 21:00

Dziś po południu nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi i poświecenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w jarosławskim COM. Jak zwykle była to okazja do pochwalenia się sukcesem, złożenia podziękowań, oraz snucia planów dalszych inwestycji.

SOR w jarosławskim szpitalu został całkowicie zmodernizowany i dziś jest jednym z najnowocześniejszych oddziałów nie tylko w COM, ale chyba wśród wszystkich szpitali powiatowych regionu.

Dziś o 14 odbyło się jego uroczyste otwarcie. Jak zwykle przy tego typu okazjach na wstępie nastąpiła wymiana uprzejmości i podziękowań za zaangażowanie w przedsięwzięcie pomiędzy członkami władz samorządowych i parlamentarzystami. Głos zabierał m.in. dyrektor szpitala Stanisław Krasny, starosta Tadeusz Chrzan, wojewoda Ewa Leniart, wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch, minister Anna Schmidt Rodziewicz oraz senator Mieczysław Golba.

Wymienieni, zasileni jeszcze przez archiprezbitera jarosławskiego, ks. prałata Andrzeja Surowca, wójta Andrzeja Homę i radnego Józefa Szkołę przecięli wstęgę, oddając tym samym oddział mieszkańcom powiatu. Potem abp Adam Szal zmówił modlitwę i poświecił obiekt.

Wydarzenie zgromadziło wielu znamienitych gości, oprócz już wymienionych, obecni byli radni powiatu, burmistrz Radymna Mieczysław Piziurny,  zastępca burmistrza Jarosławia Dariusz Tracz, wójt gminy Chłopice Andrzej Homa, wójt gminy Roźwienica Tomasz Kotliński oraz przedstawiciele służb mundurowych: komendant powiatowy policji mł. insp. Mariusz Rabka, komendant powiatowy straży pożarnej bryg. Krzysztof Kowal oraz dowódca 14. dywizjonu artylerii samobieżnej  ppłk. Janusz Niedźwiedź.

Po części oficjalnej nastąpiła prezentacja pomieszczeń oddziału, z okazji zobaczenia nowego SOR-u skorzystali nie tylko samorządowcy i parlamentarzyści, ale także personel szpitala oraz mieszkańcy Jarosławia.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    brat PIT - niezalogowany 2019-08-29 21:17:33

    Egzekutywa partyjna w pełnej krasie. Przypomina to zamierzchłe lata 70 i 80 XX w.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jaro - niezalogowany 2019-08-29 21:58:06

    te same twarze co 2-3 dni w mediach i tak od lat 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mieszkaniec - niezalogowany 2019-08-29 23:10:57

    Brawo Panie starosto Tadeusz Chrzan 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama