Dziś po południu nastąpiło symboliczne przecięcie wstęgi i poświecenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w jarosławskim COM. Jak zwykle była to okazja do pochwalenia się sukcesem, złożenia podziękowań, oraz snucia planów dalszych inwestycji.
SOR w jarosławskim szpitalu został całkowicie zmodernizowany i dziś jest jednym z najnowocześniejszych oddziałów nie tylko w COM, ale chyba wśród wszystkich szpitali powiatowych regionu.
Dziś o 14 odbyło się jego uroczyste otwarcie. Jak zwykle przy tego typu okazjach na wstępie nastąpiła wymiana uprzejmości i podziękowań za zaangażowanie w przedsięwzięcie pomiędzy członkami władz samorządowych i parlamentarzystami. Głos zabierał m.in. dyrektor szpitala Stanisław Krasny, starosta Tadeusz Chrzan, wojewoda Ewa Leniart, wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch, minister Anna Schmidt Rodziewicz oraz senator Mieczysław Golba.
Wymienieni, zasileni jeszcze przez archiprezbitera jarosławskiego, ks. prałata Andrzeja Surowca, wójta Andrzeja Homę i radnego Józefa Szkołę przecięli wstęgę, oddając tym samym oddział mieszkańcom powiatu. Potem abp Adam Szal zmówił modlitwę i poświecił obiekt.
Wydarzenie zgromadziło wielu znamienitych gości, oprócz już wymienionych, obecni byli radni powiatu, burmistrz Radymna Mieczysław Piziurny, zastępca burmistrza Jarosławia Dariusz Tracz, wójt gminy Chłopice Andrzej Homa, wójt gminy Roźwienica Tomasz Kotliński oraz przedstawiciele służb mundurowych: komendant powiatowy policji mł. insp. Mariusz Rabka, komendant powiatowy straży pożarnej bryg. Krzysztof Kowal oraz dowódca 14. dywizjonu artylerii samobieżnej ppłk. Janusz Niedźwiedź.
Po części oficjalnej nastąpiła prezentacja pomieszczeń oddziału, z okazji zobaczenia nowego SOR-u skorzystali nie tylko samorządowcy i parlamentarzyści, ale także personel szpitala oraz mieszkańcy Jarosławia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Egzekutywa partyjna w pełnej krasie. Przypomina to zamierzchłe lata 70 i 80 XX w.
te same twarze co 2-3 dni w mediach i tak od lat
Brawo Panie starosto Tadeusz Chrzan
Dobrze, że Jarosław ma takiego starostę, który nie siedzi na stołku tylko realnie zabiega o potrzeby mieszkańców miasta i powiatu. A taką potrzebą była inwestycja w COM. Gratulacje panie Tadeusz Chrzan.
Łubu-dubu, łubu-dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam. To mówiłem ja Lizorowiec Pisuarowski, ten sam IP.
Łubu-dubu, łubu-dubu, niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam. To mówiłem ja Lizorowek Pisuarowski, ten sam IP.
Ciekawe jaki koszt tej imprezki. Zapewne z prywatnego konta starosty.
Jak poświęcony to kamień z serca. Tyle znakomitości na otwarciu, same ojce i matki sukcesu
Wszystko pięknie i ładnie. Szkoda tylko, że pracownicy, którzy tak naprawdę przyczynili się do powstania sor pracują w zagrzybiałych pomieszczeniach i są nędznie opłacani.
Egzekutywa partyjna w pełnej krasie. Przypomina to zamierzchłe lata 70 i 80 XX w.
te same twarze co 2-3 dni w mediach i tak od lat
Brawo Panie starosto Tadeusz Chrzan