O dużym pechu, ale też własnej, skrajnej nieodpowiedzialności może mówić 39-letni mężczyzna, który w niedzielę, 24 marca zatrzymał się w niedozwolonym miejscu, by – jak zeznawał – zamówić jedzenie.
Około g. 18, policjanci zespołu patrolowo -interwencyjnego, w Nisku, na jednej z ulic zauważyli osobowego volkswagena, który był zaparkowany w miejscu, w którym obowiązuje zakaz. Mundurowi podjęli zatem interwencję. Kiedy podeszli do kierowcy, od razu wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie krąży ponad promil.
Co więcej, 39-letni kierowca nie posiadał prawa jazdy. Policjantom powiedział, że przyjechał zamówić jedzenie i nie zorientował się, że zatrzymał pojazd w miejscu objętym zakazem parkowania. Teraz odpowie nie tylko za popełnione wykroczenie, ale przede wszystkim za przestępstwo jakim jest kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. O dalszym losie 39-latka zadecyduje sąd.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze