Reklama

Spieszył się po jedzenie. Ten głód będzie go jednak słono kosztował

26/03/2024 19:40

O dużym pechu, ale też własnej, skrajnej nieodpowiedzialności może mówić 39-letni mężczyzna, który w niedzielę, 24 marca zatrzymał się w niedozwolonym miejscu, by – jak zeznawał – zamówić jedzenie.

Około g. 18, policjanci zespołu patrolowo -interwencyjnego, w Nisku, na jednej z ulic zauważyli osobowego volkswagena, który był zaparkowany w miejscu, w którym obowiązuje zakaz. Mundurowi podjęli zatem interwencję. Kiedy podeszli do kierowcy, od razu wyczuli od niego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że w jego organizmie krąży ponad promil.

Co więcej, 39-letni kierowca nie posiadał prawa jazdy. Policjantom powiedział, że przyjechał zamówić jedzenie i nie zorientował się, że zatrzymał pojazd w miejscu objętym zakazem parkowania. Teraz odpowie nie tylko za popełnione wykroczenie, ale przede wszystkim za przestępstwo jakim jest kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. O dalszym losie 39-latka zadecyduje sąd.

Reklama

em.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/03/2024 19:40
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama