W sobotę, 13 czerwca, jarosławski Rynek już po raz drugi stał się miejscem spotkania miłośników harcerskiej piosenki, dobrej zabawy i wyjątkowej atmosfery braterstwa.
Wydarzenie rozpoczęła msza św. w Kolegiacie pw. Bożego Ciała, odprawiona w intencji wszystkich harcerzy i instruktorów. Po niej uczestnicy przenieśli się na Rynek, gdzie przez cały dzień nie brakowało atrakcji.
„Scena należała do drużyn harcerskich, które prezentowały swoje umiejętności wokalne i muzyczne, dzieląc się pasją oraz pozytywną energią z publicznością. Odbyła się również gra terenowa. Nie zabrakło również wspólnej belgijki, która tradycyjnie zintegrowała uczestników”
– podkreśla Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Oprócz grup harcerskich, na scenie wystąpili zaproszeni goście: HZM Fuszerka, 1. JDH „Pościg” oraz Michał Zieleń z zespołem.
Jak przekazują organizatorzy tego muzycznego święta, tegoroczne „Śpiewogranie” po raz kolejny pokazało, że harcerska muzyka potrafi łączyć pokolenia i budować wyjątkową wspólnotę. Zapowiadają również, że kolejna jego edycja już się jawi na horyzoncie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze