Reklama

Śpiewali i grali na harcerską nutę. Śpiewogranie 2026 przeszło do historii [ZOBACZ ZDJĘCIA]


W sobotę, 13 czerwca, jarosławski Rynek już po raz drugi stał się miejscem spotkania miłośników harcerskiej piosenki, dobrej zabawy i wyjątkowej atmosfery braterstwa.


Wydarzenie rozpoczęła msza św. w Kolegiacie pw. Bożego Ciała, odprawiona w intencji wszystkich harcerzy i instruktorów. Po niej uczestnicy przenieśli się na Rynek, gdzie przez cały dzień nie brakowało atrakcji.

„Scena należała do drużyn harcerskich, które prezentowały swoje umiejętności wokalne i muzyczne, dzieląc się pasją oraz pozytywną energią z publicznością. Odbyła się również gra terenowa. Nie zabrakło również wspólnej belgijki, która tradycyjnie zintegrowała uczestników”

– podkreśla Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Oprócz grup harcerskich, na scenie wystąpili zaproszeni goście: HZM Fuszerka, 1. JDH „Pościg” oraz Michał Zieleń z zespołem.

Reklama

Jak przekazują organizatorzy tego muzycznego święta, tegoroczne „Śpiewogranie” po raz kolejny pokazało, że harcerska muzyka potrafi łączyć pokolenia i budować wyjątkową wspólnotę. Zapowiadają również, że kolejna jego edycja już się jawi na horyzoncie.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości