Do kwietnia przyszłego roku mają potrwać prace związane z przebudową stadionu w Chłopicach. Gmina przeznaczy na ten cel nieco ponad 320 tys. zł.
Gmina Chłopice właśnie wyłoniła wykonawcę jednej z najważniejszych swoich inwestycji w infrastrukturę sportową – przebudowę stadionu w Chłopicach.
Według planów obiekt przejdzie gruntowną modernizację. Prace prowadzone będą na[paywall] płycie boiska, przebudowana zostanie trybuna wschodnia, a dobudowana po drugiej stronie boiska od strony zachodniej. Ponadto stadion zyska nowe bramki, piłkochwyty, ogrodzenie, a teren wokół ma zostać utwardzony.
Chęć wykonania przedsięwzięcia zadeklarowały dwie firmy, ale tylko jedna zmieściła się w zakładanym przez jednostkę samorządu terytorialnego budżecie. Ostatecznie 22 grudnia dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty. Modernizacji dokona FHU Mariana Golby z Jarosławia. Jej oferta to 322 tys. zł.
Prace mają zostać zrealizowane do końca kwietnia przyszłego roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze