Reklama

Sportowy duch i dobra zabawa [ZDJĘCIA]

09/06/2015 16:21

Sportowe zmagania i mnóstwo zabawy dla dzieci w różnym wieku towarzyszyły piknikowi, zorganizowanemu na orliku w Kaszycach.

– Po raz pierwszy zorganizowaliśmy tutaj turniej piłki nożnej trzy lata temu, gdy oddaliśmy do użytku boisko orlik. W tym roku poszerzyliśmy go o drużyny z sąsiednich gmin – mówi wójt gm. Orły Bogusław Słabicki.
Ponieważ impreza organizowana była z okazji Dnia Dziecka nie zabrakło zabaw dla najmłodszych, które prowadził wodzirej. Na boisku natomiast trwał turniej piłki nożnej chłopców i dziewcząt ze szkół podstawowych. Piłkarze i piłkarki musieli zmierzyć się nie tylko z rywalami, ale i z upałem[paywall], który tego dnia sięgał 30 stopni Celsjusza. Końcowa kolejność w kategorii chłopców przedstawia się następująco: Orły, Kaszyce, Małkowice, Niziny, Walawa, Trójczyce. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła drużyna z Kaszyc, a za nią uplasowały się: Małkowice, Orły, Trójczyce i Niziny.
Zwieńczeniem zawodów był turniej mężczyzn 40+. Bezapelacyjnym zwycięzcą została drużyna Życia Podkarpackiego. Za nią znalazła się Gmina Orły, Gmina Radymno, Gmina Solonka z Ukrainy, Kaszyce oraz Gmina Chłopice.


fot.Paweł Bugira
Drużyny wystąpiły w następujących składach: Życie Podkarpackie – Andrzej Gwizdoń, Maciej Zagulak, Rafał Walaszczyk, Arkadiusz Skafiriak, Michał Panek, Artur Panek, Grzegorz Rozputyński, Waldemar Konowalik, Mariusz Łazor, Artur Wilgucki; Gmina Orły –Ryszard Burko, Janusz Hołyszko, Stanisław Bratkowski, Stanisław Broda, Dariusz Kilon, Zbigniew Hałuszka, Janusz Stec, Bogusław Słabicki, Zenon Czarniecki, Zenon Blicharski; Gmina Radymno – Zbigniew Brzyski, Marek Kisielewicz, Józef Lisanczuk, Adam Lisanczuk, Krzysztof Omański, Krzysztof Bruk, Stanisław Zubrzycki, Marek Maziarz, Artur Siemaszkiewicz, Andrzej Wołoś; Gmina Solonka (Ukraina) – Witaly Tkaczuk, Wasyl Diduch, Jaroslaw Garasimowicz, Andzej Stasyshyn, Oleh Kuź, Witalij Iwanczuk, Roman Szyh, Iwan Szepitko, Misha Macela, Roman Symko; Kaszyce – Jacek Baran, Piotr Strójwąs, Adam Bojarski, Tadeusz Wielgosz, Lesław Wielgosz, Stanisław Sas, Andrzej Grabowski, Jan Cyran, Grzegorz Badowicz, Robert Szczygieł, Mieczysław Stasiła; Gmina Chłopice – Andrzej Demczyk, Janusz Lonc, Zbigniew Lonc, Tomasz Gomułczak, Andrzej Lorenowicz, Krzysztof Lonc, Dariusz Fisowicz, Bartłomiej Wota. Animator Orlika: Grzegorz Korzeniowski


fot.Paweł Bugira
Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Orłach zajęli I, a dziewczęta III miejsce.

Reklama


fot.Paweł Bugira
Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Kaszycach – zdobywczynie I miejsca.


fot.Paweł Bugira
Na orliku w Kaszycach sportowej walki nie brakowało.


fot.Paweł Bugira
Ponieważ impreza organizowana była z okazji Dnia Dziecka nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama