Sportowe zmagania i mnóstwo zabawy dla dzieci w różnym wieku towarzyszyły piknikowi, zorganizowanemu na orliku w Kaszycach.
– Po raz pierwszy zorganizowaliśmy tutaj turniej piłki nożnej trzy lata temu, gdy oddaliśmy do użytku boisko orlik. W tym roku poszerzyliśmy go o drużyny z sąsiednich gmin – mówi wójt gm. Orły Bogusław Słabicki.
fot.Paweł Bugira
Drużyny wystąpiły w następujących składach: Życie Podkarpackie – Andrzej Gwizdoń, Maciej Zagulak, Rafał Walaszczyk, Arkadiusz Skafiriak, Michał Panek, Artur Panek, Grzegorz Rozputyński, Waldemar Konowalik, Mariusz Łazor, Artur Wilgucki; Gmina Orły –Ryszard Burko, Janusz Hołyszko, Stanisław Bratkowski, Stanisław Broda, Dariusz Kilon, Zbigniew Hałuszka, Janusz Stec, Bogusław Słabicki, Zenon Czarniecki, Zenon Blicharski; Gmina Radymno – Zbigniew Brzyski, Marek Kisielewicz, Józef Lisanczuk, Adam Lisanczuk, Krzysztof Omański, Krzysztof Bruk, Stanisław Zubrzycki, Marek Maziarz, Artur Siemaszkiewicz, Andrzej Wołoś; Gmina Solonka (Ukraina) – Witaly Tkaczuk, Wasyl Diduch, Jaroslaw Garasimowicz, Andzej Stasyshyn, Oleh Kuź, Witalij Iwanczuk, Roman Szyh, Iwan Szepitko, Misha Macela, Roman Symko; Kaszyce – Jacek Baran, Piotr Strójwąs, Adam Bojarski, Tadeusz Wielgosz, Lesław Wielgosz, Stanisław Sas, Andrzej Grabowski, Jan Cyran, Grzegorz Badowicz, Robert Szczygieł, Mieczysław Stasiła; Gmina Chłopice – Andrzej Demczyk, Janusz Lonc, Zbigniew Lonc, Tomasz Gomułczak, Andrzej Lorenowicz, Krzysztof Lonc, Dariusz Fisowicz, Bartłomiej Wota.
Animator Orlika: Grzegorz Korzeniowski

fot.Paweł Bugira
Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Orłach zajęli I, a dziewczęta III miejsce.

fot.Paweł Bugira
Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Kaszycach – zdobywczynie I miejsca.

fot.Paweł Bugira
Na orliku w Kaszycach sportowej walki nie brakowało.

fot.Paweł Bugira
Ponieważ impreza organizowana była z okazji Dnia Dziecka nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze