Reklama

Spotkają się na Rynku, by wspomnieć śp. Pawła Adamowicza

Spotkanie odbędzie się o g. 19 na przemyskim Rynku.

"19 stycznia w Gdańsku zostanie pochowany Paweł Adamowicz. Nie możemy wszyscy jechać do Gdańska, aby Mu towarzyszyć w ostatniej drodze, oddać hołd, wyrazić wsparcie dla osieroconej Rodziny, Przyjaciół i Współpracowników prezydenta Adamowicza. Niech naszemu spotkaniu towarzyszy refleksja nad tym, do jakiej tragedii doprowadził język nienawiści. Spotkajmy się w ciszy i skupieniu." – piszą Rebelianty Podkarpackie.

Z kolei prezydent Wojciech Bakun i przewodnicząca rady miejskiej Ewa Sawicka zachęcają do udziału w mszy św., która odbędzie się również dziś, o g. 18, w archikatedrze.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jurek - niezalogowany 2019-01-19 09:28:50

    Będzie uruchomiona taca  w trakcie mszy na WOSP?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wojciech - niezalogowany 2019-01-19 09:58:57

    https://youtu.be/rK_YlIDy9BU Warto posłuchac.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zetpe - niezalogowany 2019-01-19 10:07:20

    Obłuda nie POpłaci przy najbliższych wyborach

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama