Spotkanie odbędzie się o g. 19 na przemyskim Rynku.
"19 stycznia w Gdańsku zostanie pochowany Paweł Adamowicz. Nie możemy wszyscy jechać do Gdańska, aby Mu towarzyszyć w ostatniej drodze, oddać hołd, wyrazić wsparcie dla osieroconej Rodziny, Przyjaciół i Współpracowników prezydenta Adamowicza. Niech naszemu spotkaniu towarzyszy refleksja nad tym, do jakiej tragedii doprowadził język nienawiści. Spotkajmy się w ciszy i skupieniu." – piszą Rebelianty Podkarpackie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Będzie uruchomiona taca w trakcie mszy na WOSP?
https://youtu.be/rK_YlIDy9BU Warto posłuchac.
Obłuda nie POpłaci przy najbliższych wyborach
Nie chcesz dawać na WOSP daj na Caritas twoja sprawa ich "na pewno" rozlicza skarbówka . Daj nawet Rydzykowi on na pewno dobrze wykorzysta
To czczenie PAMIECI św.pamieci Adamowicza urasta do granic ansurdu. Swietnie w sprawie wypowiedzial sie Mikke. Polecam posluchac Z Google Discover https://dorzeczy.pl/kraj/90590/Korwin-Mikke-Adamowicz-zostal-zaszczuty-przez-bylych-przyjaciol-Oskarzenia-PiS-u-mogl-traktowac-rytualnie.html
A czy jeszcze ktos pamieta o gornikach ktorzy zgineli w Czechach?Przykre ze tak sie stalo ale nie robcie z niego swietego
Żałoba to smutek po śmierci kogoś bliskiego, jak to ujęto w słowniku języka polskiego. Zrozumiałe jest, że opłakujemy bliskich, że nie potrafimy się pogodzić z ich odejściem. Ogłaszanie żałoby na danym terenie i przez to zmuszanie innych, by odczuwali smutek po kimś kogo nie znamy, jest pozbawione sensu. Jak mamy wzbudzić u siebie smutek do osoby, którą widziałem jedynie w TV czy internecie? Wokoło mamy wiele powodów do smutku, własnych powodów. Pamiętam, gdy umarł Breżniew i jak zarządzeniem dyrekcji szkoły musieliśmy oglądać sprawozdanie telewizyjne z jego pogrzebu. Po tylu latach myślałem, że te praktyki przestały obowiązywać i nikt już nie będzie nam mówił, kiedy mamy się śmiać, kiedy bawić, a kiedy płakać. I zniknie w końcu ta hipokryzja i sztuczność.
Nikt nikogo nie zmusza i nie narzuca wyrażania żałoby.Nie chcesz, nie musisz. Więc nie jęcz.
BUDYŃ KTÓRY NIE BYŁ ANIOŁEM - WOLNEMEDIA.NET
Po co komu te wydatki na ten pogrzeb? Tyle dzieci umarło dziś z głodu. Nie jest to paranoja dzisiejszego rozumowania świata?
pochówek w skromności to ma być dewiza wielkości człowieka!
Zapytam; ile kosztowała ta złota gwiazda na suficie w tej bazylice w Gdańsku dla żony i córki? A ile kupił ón chleba dla głodnych dzieci?
''Po drugie robienie bohatera z kogoś, kto z bohaterstwem nie ma nic wspólnego. Bo Paweł Adamowicz żadnym bohaterem nie był. Wręcz przeciwnie. Był w mojej ocenie złym człowiekiem. I to że zginął tragicznie nie wymazuje nagle jego grzechów, czyniąc go świętym. Prezydent Gdańska wyrządził wiele krzywd zwykłym, ubogim ludziom. Wyrzucał ich na bruk, działając w interesie bogatych deweloperów, samemu przy tym osiągając, dla siebie korzyści. Wsławił się w złodziejską prywatyzację GPEC, na której straciło miasto ale on sam sporo zyskał. Dziś o tym ani słowa, bo przecież jak umiera polityk to można o nim mówić tylko dobrze, albo wcale. Ponad sześć lat temu pod Urzędem Miejskim w Gdańsku protestował eksmitowany z mieszkania komunalnego Wojciech Dąbrowski. Przez blisko dwa miesiące prowadził strajk głodowy, domagając się spotkania z prezydentem. Co zrobił Adamowicz ? Nic. Miał w dupie tego człowieka jak zresztą wielu innych. Mężczyzna ostatecznie umarł z wycieńczenia. Nikt nie organizował marszów, nikt nie ogłaszał żałoby. Ta śmierć przeszła bez echa, jak wielu innych szarych obywateli, którzy padli ofiarą pazerności i bezduszności polityków . Bo gdyby wtedy pan Adamowicz wykazał się odrobiną człowieczeństwa i empatii człowiek ten by żył. I to jest ten Wasz wspaniały bohater ?''Więcej na:ŁUKASZ GAJEWSKI - FACEBOOK.COM
''Nie możemy wszyscy jechać do Gdańska, aby Mu towarzyszyć w ostatniej drodze, oddać hołd...''??!?!?!?!?!?!?! Ochujeliście, czy Was już całkiem po***ło ?!?!?!?!?!?!?!?!
Wulgaryzmy są nie na miejscu! Człowieku opanuj emocje!
Głos rozsądku - Brawo!! całkowicie się zgadzam z tą wypowiedzią.
Jak ktoś pieprzy takie nonsensy, to trudno się powstrzymać.
Będzie uruchomiona taca w trakcie mszy na WOSP?
https://youtu.be/rK_YlIDy9BU Warto posłuchac.
Obłuda nie POpłaci przy najbliższych wyborach