Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za inne włamania.
W sobotę policjanci z przemyskiej jednostki zatrzymali poszukiwanego listem gończym 28-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego. Za liczne włamania został wcześniej skazany na karę 3 lat pozbawienia wolności.
– W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że mężczyzna wieczorem, 5 października br. włamał się na stację benzynową w miejscowości Kuńkowce. 28-latek gaśnicą stojącą przy budynku wybił szybę w oknie i wszedł do środka, gdzie z metalowej kasetki ukradł 2 tys. złotych oraz router bezprzewodowy do Internetu – informuje mł. asp. Marta Fac z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.
Zatrzymany usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Po czynnościach został przewieziony do zakładu karnego w Przemyślu, gdzie za wcześniejsze przestępstwa spędzi najbliższe kilka lat.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze