Reklama

Spróbuj swoich sił w fitnessie! Maraton już w sobotę

W najbliższą sobotę, 7 marca, mieszkańcy Przemyśla i okolic mogą liczyć na niecodzienną dawkę fitnessowej zabawy. W godzinach od 10 do 14 w II Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu odbędzie się IV Przemyski Maraton Fitness.

Impreza jest inicjatywą Elżbiety Niegowskiej-Śliwiak. Promuje aktywność fizyczną jako najlepszy sposób dbania o własne zdrowie i spędzania wolnego czasu. Organizatorzy – przemyskie Studio Ruchu Ela Fitness oraz Stowarzyszenie dla Przemyśla Regia Civitas – przewidują, że może wziąć w niej udział nawet setka uczestników. Maraton będzie czterogodzinnym ciągiem różnorodnych zajęć rozbitych na 30-minutowe bloki, podczas których będzie można poznać specyfikę różnego rodzaju zajęć treningowych, a także poćwiczyć na wielu przyrządach i sprzętach gimnastycznych, poznając jednocześnie ich zastosowanie. Do grupy ćwiczących będzie można dołączyć w dowolnym momencie, jak również w dowolnej chwili zrobić sobie przerwę, gdyż propozycja udziału w maratonie skierowana jest nie tylko do tych, którym nieobce są treningi fitnessowe, ale też do osób, które po raz pierwszy chcą podjąć wyzwanie i poznać różne style ćwiczeń fizycznych. Oprócz dużej dawki ruchu maratończycy mogą liczyć też na niespodzianki i dodatkowe atrakcje. Nie zabraknie zdrowych przekąsek i napoi. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości