W najbliższą sobotę, 7 marca, mieszkańcy Przemyśla i okolic mogą liczyć na niecodzienną dawkę fitnessowej zabawy. W godzinach od 10 do 14 w II Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu odbędzie się IV Przemyski Maraton Fitness.

Impreza jest inicjatywą Elżbiety Niegowskiej-Śliwiak. Promuje aktywność fizyczną jako najlepszy sposób dbania o własne zdrowie i spędzania wolnego czasu. Organizatorzy – przemyskie Studio Ruchu Ela Fitness oraz Stowarzyszenie dla Przemyśla Regia Civitas – przewidują, że może wziąć w niej udział nawet setka uczestników. Maraton będzie czterogodzinnym ciągiem różnorodnych zajęć rozbitych na 30-minutowe bloki, podczas których będzie można poznać specyfikę różnego rodzaju zajęć treningowych, a także poćwiczyć na wielu przyrządach i sprzętach gimnastycznych, poznając jednocześnie ich zastosowanie. Do grupy ćwiczących będzie można dołączyć w dowolnym momencie, jak również w dowolnej chwili zrobić sobie przerwę, gdyż propozycja udziału w maratonie skierowana jest nie tylko do tych, którym nieobce są treningi fitnessowe, ale też do osób, które po raz pierwszy chcą podjąć wyzwanie i poznać różne style ćwiczeń fizycznych. Oprócz dużej dawki ruchu maratończycy mogą liczyć też na niespodzianki i dodatkowe atrakcje. Nie zabraknie zdrowych przekąsek i napoi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze