Reklama

Srebrne Pasmo dla chóru Triola

29/06/2015 09:42

Zdobyciem Srebrnego Pasma zakończył się dla chóru Triola z Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Przemyślu występ na czerwcowym Przeglądzie Chórów w Rzeszowie.

Impreza odbyła się w ramach Ogólnopolskiego Projektu „Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska”, mającego na celu podnoszenie umiejętności wykonawczych młodzieży, a także dyrygentów [paywall] pod okiem wysokiej klasy specjalistów z dziedziny chóralistyki polskiej.

Swoje liczne sukcesy chór zawdzięcza ogromnej determinacji dyrygentki – Joanny Cioch, która z pasją szlifuje talenty wokalne młodzieży.

Triola jest jedynym z Przemyśla i jednym z dziesięciu chórów w województwie zakwalifikowanych do projektu na podstawie działalności artystycznej. Uczestnicząc w nim od pięciu lat, odnosi najwyższe sukcesy na poziomie wojewódzkim. Młodzi chórzyści już kilkakrotnie reprezentowali miasto podczas koncertów w Filharmonii Podkarpackiej oraz na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.
red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości