Anna Brzyska ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu nie zwalnia tempa. Tenisistka stołowa w rywalizacji ze starszymi od siebie kadetkami zajęła kapitalne 2. miejsce. W całym turnieju przegrała tylko raz, w wielkim finale.
Anna Brzyska wystartowała w Grand Prix Polski kadetek i kadetów w Krośnie. – Postanowiliśmy, że Ania startować będzie w kategorii kadetek, czyli mówiąc prościej – ze starszymi od siebie. Wśród rówieśniczek nie ma sobie równych i takie pojedynki dla niej nie mają większego sensu. Tylko grając z bardziej doświadczonymi może się udoskonalać – powiedział trener Mateusz Czernik.
Co ciekawe, początek imprezy był w jej wykonaniu trochę nerwowy, ale jak to mówi mądre przysłowie: pierwsze koty za płoty. Z każdym kolejnym pojedynkiem rozkręcała się. Turniej zaczęła od zwycięstwa 4:3 z Zuzanną Gaworską. Później było już zdecydowanie łatwiej. Najpierw ograła Weronikę Dombkę 4:0, a zaraz potem Natalię Gąsior 4:2. Tym samym zawodniczka Kolpinga FRAC zameldowała się w finale. W ostatnim meczu Grand Prix Polski zmierzyła się z reprezentantką Polski Elżbietą Kwiatkowską. A. Brzyska rozpoczęła finał z animuszem, grając bez kompleksów ze starszą rywalką. Prowadziła w setach 3:1! Wtedy rywalka się przebudziła i w niezwykłych okolicznościach odwróciła losy meczu.
– Wiem, że nie można cały czas wygrywać. To niemożliwe. Troszeczkę żałuję, że nie udało się postawić kropki nad i. Z drugiej strony wiemy z trenerem, nad czym musimy szczególnie popracować – powiedziała przesympatyczna Ania, która w Krośnie stanęła na drugim stopniu podium.
W Grand Prix Polski w Krośnie wystąpili także Dawid Jadam z PKS-u Kolping, który zajął 49. miejsce.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Na nielegalnyvh okładzinach to jej mama może grać i też wygra ha ha
Dlaczego komentarze o Brzyskiej są kasowane?
Bowiem zawierają insynuacje, niepoparte żadnych merytorycznymi dowodami. Autor komentarzy, które zostały ukryte (a nie skasowane), nie dostosował się do regulaminu panującego na tym forum. Nie podał jakichkolwiek argumentów. Jeśli takowe ma niechże uda się do odpowiednich organów ścigania, które sprawą się zajmą.
Na nielegalnyvh okładzinach to jej mama może grać i też wygra ha ha
Dlaczego komentarze o Brzyskiej są kasowane?
Bowiem zawierają insynuacje, niepoparte żadnych merytorycznymi dowodami. Autor komentarzy, które zostały ukryte (a nie skasowane), nie dostosował się do regulaminu panującego na tym forum. Nie podał jakichkolwiek argumentów. Jeśli takowe ma niechże uda się do odpowiednich organów ścigania, które sprawą się zajmą.