W piątek, 7 kwietnia, około g. 13.30 w Przemyślu, na ul. Obozowej doszło do tragicznego wypadku. Kierowca mitsubishi wjechał na chodnik i uderzył w wiatę przystankową, potrącając stojącą na przystanku 66-latkę. Życia poszkodowanej nie udało się uratować.
Przemyscy funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 76-letni kierowca na prostym odcinku drogi przejechał przez dwa przeciwległe pasy jezdni, wjechał na chodnik i uderzył w wiatę przystankową, potrącając stojącą na przystanku pieszą, po czym auto zatrzymało się na pasie zieleni za przystankiem.
Kobieta doznała poważnych obrażeń i mimo przewiezienia do szpitala, jej życia nie udało się uratować. Trafił do niego również 76-letni kierowca. W chwili zdarzenia był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze