Reklama

Stała na przystanku. We wiatę wjechał samochód. Kobieta zmarła

W piątek, 7 kwietnia, około g. 13.30 w Przemyślu, na ul. Obozowej doszło do tragicznego wypadku. Kierowca mitsubishi wjechał na chodnik i uderzył w wiatę przystankową, potrącając stojącą na przystanku 66-latkę. Życia poszkodowanej nie udało się uratować.

Przemyscy funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 76-letni kierowca na prostym odcinku drogi przejechał przez dwa przeciwległe pasy jezdni, wjechał na chodnik i uderzył w wiatę przystankową, potrącając stojącą na przystanku pieszą, po czym auto zatrzymało się na pasie zieleni za przystankiem.

Kobieta doznała poważnych obrażeń i mimo przewiezienia do szpitala, jej życia nie udało się uratować. Trafił do niego również 76-letni kierowca. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości