Reklama

Staną przed sądem. Posiadali marihuanę

27/01/2015 12:11

Za posiadanie narkotyków odpowiedzą przez sądem młodzi mieszkańcy powiatu jarosławskiego.

Kilka dni temu jarosławcy policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn. W jej trakcie ujawnili, że jeden z legitymowanych, 17-latek posiada przy sobie woreczek z marihuaną.

Identyczny narkotyk znaleźli w schowku opla, którego 21-letni kierowca zaparkował pojazd na jezdni bez włączonych świateł. Obu sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości