Za posiadanie narkotyków odpowiedzą przez sądem młodzi mieszkańcy powiatu jarosławskiego.
Kilka dni temu jarosławcy policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn. W jej trakcie ujawnili, że jeden z legitymowanych, 17-latek posiada przy sobie woreczek z marihuaną.
Identyczny narkotyk znaleźli w schowku opla, którego 21-letni kierowca zaparkował pojazd na jezdni bez włączonych świateł. Obu sprawcom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze