Reklama

Stara Ujeżdżalnia zaczyna odkrywać tajemnice

27/07/2019 18:30

Otwarcie nowej galerii handlowej w Jarosławiu budzi spore emocje. Wielu zastanawia się, jaka będzie oferta centrum handlowego, miarą oceny nowej inwestycji czyniąc obecność znanych marek, popularnych sieciówek czy elitarnych butików. CD Locum, właściciel obiektu, ujawnia pierwszą grupę podmiotów, które znajdziemy w galerii od 22 sierpnia.

Inwestor spółka CD Locum potwierdza przede wszystkimi to, o czym plotkowano już od jakiegoś czasu: w Starej Ujeżdżalni na 5 tys. m kw. usadowi się Leclerc. Ponadto wiadomo już, że elektroniką będzie handlował Media Expert. Swoje sklepy otworzy też[paywall] grupa LPP, obejmująca takie marki, jak: Reserved, Cropp, House, Mohito czy Sinsay. Przedstawiciele spółki mówią, że oprócz tych największych, w ich galerii funkcjonować będzie około 70 nowych lokali handlowych i gastronomicznych, których nazwy będą się pojawiać w najbliższym czasie. Dużą część galerii zajmie kino OH, które w obiekcie będzie mieć 5 sal, zaś 1200 m kw. zarezerwowanych jest dla klubu fitness. – Obiekt został wynajęty z sukcesem – informuje reprezentująca inwestora, spółkę CD Locum, Agnieszka Kolano. – Podpisanymi umowami objęta została niemal cała powierzchnia najmu – dodaje. Na razie trudno wyrokować, czy przedstawiona oferta zadowoli klientów z Jarosławia i okolic. Równie trudno przewidywać, jak funkcjonowanie nowego centrum wpłynie na lokalnych przedsiębiorców, choć wśród tych nastroje nie są zbyt optymistyczne. Wiadomo natomiast, że jego powstanie powinno stanowić pozytywny impuls na tutejszym rynku pracy. Według szacunków inwestora w Starej Ujeżdżalni zatrudnienie znajdzie około 800 osób.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ertyerty - niezalogowany 2019-07-28 10:31:51

    Co wy za brednie wypisujecie jakie tajemnice odkrywa . Stara Ujeżdżalnia została zniszczona do zera aby zbudować ten betonowy klocek a była w lepszym stanie niż ta odrestaurowana w Przemyślu . ten kto wydał zgodę na zniszczenie tego zabytku gnić w w więziniu powinien 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ania - niezalogowany 2019-07-29 10:20:16

    Z tego co do tej pory ujawniono na temat komercjalizacji tej galerii to niestety szału nie ma.....Aby ściągnąć klientów w Starej Ujeżdżalni muszą pojawić się punkty których mieszkańcom do tej pory brakowało. Niestety brak jakichkolwiek informacji na temat sieciowych restauracji typu McDonalds, Burger King itp. Bez sklepów takich jak Smyk, H&M, Apart, czy dobrej księgarni typu Empik trudno liczyć na sukces i dobrą frekwencję w długim terminie. Jeżeli w nowej galerii ludzie nie znajdą takich sklepów/restauracji sporo grupa nadal będzie w weekendy jeździć do Rzeszowa - mam nadzieję że osoby odpowiedzialne w CD Locum za komercjalizację to rozumieją. Mnie bardzo ucieszyła rok temu wiadomość o wejściu do galerii kina sieciowego Oh Kino, teraz pisze się już o anonimowym Kinie na Biegunach co niestety mocno mnie zaniepokoiło..... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kit Wciskacz - niezalogowany 2019-07-29 22:28:51

    Stara ujeżdżalnia kojarzy się z porno

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama