Reklama

Staranował 2 ogrodzenia, ściął świerki i wbił się w dom. 18-latek był pijany [ZDJĘCIA]

Z uwagi na obrażenia kierowca i jeden z pasażerów zostali przewiezieni do szpitala.

Do zdarzenia doszło 5 marca, ok. g. 21 w Nowym Lublińcu.

Czterej młodzi mężczyźni podróżowali audi. W pewnym momencie na łuku drogi kierowca stracił panowanie  nad pojazdem, staranował ogrodzenia dwóch sąsiadujących ze sobą posesji, ściął rosnące tam świerki i wbił się w drewniany dom.

18-letni kierowca audi nie posiadał uprawnień do kierowania i zabrał samochód bez zgody właściciela. Jakby tego było mało – był pijany. Miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. 

On i jeden z pasażerów trafili do szpitala. 18-latek nie potrzebował dalszej hospitalizacji, więc został zatrzymany w policyjnym areszcie. 6 marca młody mieszkaniec gminy Cieszanów usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Teraz odpowie przed sądem.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Zenek - niezalogowany 2019-03-08 20:40:42

    https://www.youtube.com/watch?v=-AO_RxLbDpc

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wprowadź nick - niezalogowany 2019-03-30 08:17:21

    Now Read latest news or Magazine pAKISTAN NO1 or one of the best services with us fromThereaderhttps://thereader.pk/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości