Reklama

Staranował barierki i uciekł [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia drogowego doszło dziś, tuż po północy 22 kwietnia, w Niebieszczanach.

Kierujący audi zjechał z drogi, przejechał przez chodnik, gdzie staranował barierki. Pojazd zatrzymał się w rowie, a kierujący zbiegł.

Tymczasem... kilka chwil później do dyżurującego policjanta zadzwonił mężczyzna, zgłaszając, że gdy pracował na swojej budowie, ktoś mu ukradł samochód. Miało to nie być szczególnie trudne, jako że pojazd był otwarty, a kluczyki w stacyjce. W rozmowie z policjantem jednak bagatelizował zdarzenie, zaznaczając, że to nie pierwsza kradzież w pobliżu i że wcześniej zaginął nawet autobus.

Policjanci odwiedzili właściciela pojazdu. Na miejscu się okazało, że jest pijany.  Miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Zapewniał, że nie wie, kto mógł zabrać jego auto i że sam nim nie jechał. Czujność policji jednak podwoiły widoczne otarcia na jego czole.

Trwa ustalanie przebiegu zdarzenia.

Reklama


fot.KPP Sanok


fot.KPP Sanok
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    klef - niezalogowany 2020-04-25 11:13:54

    kupie chetnie to audi na graty xdxd

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości