Był wczesny wtorkowy poranek, kiedy na prywatną posesję w Przeworsku z impetem wjechał pijany kierowca volkswagena, uderzając w zaparkowane tam auto, a następnie w ogrodzenie.
Zdarzenie miało miejsce 8 bm., przed g. 7 rano. 51-latek siedzący za kierownicą volkswagena passata nagle wjechał na posesję przy ulicy Tkackiej i staranował zaparkowanego na niej hyundaia. Kierowca uderzył w auto z tak dużą siłą, że jego pojazd odbił się, taranując ogrodzenie. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 2,5 promila alkoholu. O jego losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, a także wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i wysoka grzywna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze