Problemami samorządów powiatowych zajmowali się uczestnicy spotkania zwołanego w Sejmie RP 4 lutego. Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski były jednym z prowadzących konferencję.
Wśród podjętych tematów wiodące było pozyskiwanie funduszy unijnych przez samorządy w latach 2014 - 2020. Dyskutowano także o problemach miast na prawach powatu i powiatów ziemskich. Poruszono kwestię funkcjonowania Związku Powiatów Polskich. Gospodarzem spotkania był wicemarszałek Marek Kuchciński.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.no zgoda, jest na zdjęciu vice-"siunek"i pozostali , a gdzie kiepski nauczycielina tomaszek ???, przecież on jest wszędzie, co to fotograf był pijany czy co ??? , a może stał do zdjęcia z boku i wycięli bo nie z tej sitwy ???
Raczej spotkanie kolegów przy flaszce lub czym innym. Bo czymże nazwać spotkanie Pisu nie lepiej byłoby w Jarosławiu lub Przemyślu mniejsze koszty delegacji a koledzy i tak z Warszawy lubią jeździć;)
no zgoda, jest na zdjęciu vice-"siunek"i pozostali , a gdzie kiepski nauczycielina tomaszek ???, przecież on jest wszędzie, co to fotograf był pijany czy co ??? , a może stał do zdjęcia z boku i wycięli bo nie z tej sitwy ???
Raczej spotkanie kolegów przy flaszce lub czym innym. Bo czymże nazwać spotkanie Pisu nie lepiej byłoby w Jarosławiu lub Przemyślu mniejsze koszty delegacji a koledzy i tak z Warszawy lubią jeździć;)