Reklama

Starosta jarosławski na sejmowej konferencji

11/02/2015 09:00

Problemami samorządów powiatowych zajmowali się uczestnicy spotkania zwołanego w Sejmie RP 4 lutego. Tadeusz Chrzan, starosta jarosławski były jednym z prowadzących konferencję.

Wśród podjętych tematów wiodące było pozyskiwanie funduszy unijnych przez samorządy w latach 2014 - 2020. Dyskutowano także o problemach miast na prawach powatu i powiatów ziemskich. Poruszono kwestię funkcjonowania Związku Powiatów Polskich. Gospodarzem spotkania był wicemarszałek Marek Kuchciński.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ziomal - niezalogowany 2015-02-11 13:15:16

    no zgoda, jest na zdjęciu vice-"siunek"i pozostali , a gdzie kiepski nauczycielina tomaszek ???, przecież on jest wszędzie, co to fotograf był pijany czy co ??? , a może stał do zdjęcia z boku i wycięli bo nie z tej sitwy ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2015-02-11 21:19:44

    Raczej spotkanie kolegów przy flaszce  lub czym innym. Bo czymże nazwać spotkanie Pisu nie lepiej byłoby w Jarosławiu lub Przemyślu mniejsze koszty delegacji a koledzy i tak z Warszawy lubią jeździć;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama