Wiele się mówi o ogólnie panującej znieczulicy, ale na szczęście są jeszcze tacy, którzy nie pozostają obojętni na bliźnich.
– To zdarzyło się o pierwszej w nocy, z poniedziałku na wtorek – mówi Michał Wysoczański, który przyszedł do redakcji, żeby opowiedzieć o historii, która go spotkała. –Jechałem z Krasiczyna w kierunku Przemyśla i w Prałkowcach, mniej więcej na wysokości sklepu, zobaczyłem mężczyznę ubranego tylko w piżamę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.artykul premium ?Jaja sobie robicie.
Brawo zajebista postawa mowi sie lysy bandyta a ta postawa pokazuje ze nie wazne ze lysy wazne ze ma serce Pozdrawiam i Gratuluje postawy
Bravo Zlośnik! Masz jaja! Rozumiem, że dziewuche bierzesz, ale dziadka?!
Zlosnik poteg wrn i piekna postawa jest czym sie chwalić
Czy to nie chyba ten sam co tankowal za darmo paliwo na stacjach?I teraz z byle gow..m leci do gazety XD
narkoman zlodziej niech sie policja za niego wezmie
5,99 miesięcznie? Chyba was pojebało
artykul premium ?Jaja sobie robicie.
Brawo zajebista postawa mowi sie lysy bandyta a ta postawa pokazuje ze nie wazne ze lysy wazne ze ma serce Pozdrawiam i Gratuluje postawy