Reklama

Stracił panowanie nad pojazdem. Do szpitala trafiło 6 osób [ZDJĘCIA]

Trzy osoby dorosłe i troje dzieci trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło 10 sierpnia w Przeworsku na ul. Czarnieckiego.

Jak podaje tamtejsza komenda, „kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał w prawidłowo poruszającego się opla”.  

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia miało być niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez 30- letniego mieszkańca gminy Zarzecze.

Obaj kierujący byli trzeźwi. Trwa dokładne ustalanie okoliczności zdarzenia.


fot. Podkarpacka Policja


fot. Podkarpacka Policja


fot. Podkarpacka Policja
MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-08-11 16:15:01

    .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2022-08-11 16:15:51

    bądźmy ostrożni - zycie.pl *** yt.com - poznaj to co jesz

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości