Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 20, na ul. Jarosławskiej w Pruchniku. Jak wstępnie ustalono, kierujący audi, 23-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu.
Następnie wjechał na pobocze, uszkodził znak drogowy, uderzył w betonowe ogrodzenie posesji, wywrócił się i zatrzymał na barierze energochłonnej, która w wyniku zderzenia została uszkodzona.
Kierowca oraz pasażer zostali przetransportowani do szpitala. W chwili zdarzenia kierowca był trzeźwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze