Reklama

Stracił panowanie nad pojazdem, zatrzymała go bariera energochłonna

Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 20, na ul. Jarosławskiej w Pruchniku. Jak wstępnie ustalono, kierujący audi, 23-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu.

Następnie wjechał na pobocze, uszkodził znak drogowy, uderzył w betonowe ogrodzenie posesji, wywrócił się i zatrzymał na barierze energochłonnej, która w wyniku zderzenia została uszkodzona.

Kierowca oraz pasażer zostali przetransportowani do szpitala. W chwili zdarzenia kierowca był trzeźwy.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama