Reklama

Stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu

13 lutego okazał się pechowy dla kierującego kią.

Tego dnia o godz. 17.50 w miejscowości Nawsie kierujący kią na łuku drogi stracił nad nią panowanie, zjechał na lewą stronę jezdni, aż zatrzymał się w przydrożnym rowie. Był trzeźwy. Nikt nie ucierpiał.

Plicja przypomina, że mimo występujących ostatnio wyższych temperatur miejscami nadal pojawiają się oblodzenia jezdni.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości