13 lutego okazał się pechowy dla kierującego kią.
Tego dnia o godz. 17.50 w miejscowości Nawsie kierujący kią na łuku drogi stracił nad nią panowanie, zjechał na lewą stronę jezdni, aż zatrzymał się w przydrożnym rowie. Był trzeźwy. Nikt nie ucierpiał.
Plicja przypomina, że mimo występujących ostatnio wyższych temperatur miejscami nadal pojawiają się oblodzenia jezdni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze