Reklama

Stracił panowanie nad autem i najechał na tył renault

Do zdarzenia doszło 26 lipca, po godz. 16, w Ślęzakach.

Co wstępnie ustalili policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego?

52-letni kierowca na łuku drogi stracił panowanie nad skodą, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadące renault. Po zderzeniu skoda wjechała w betonowe ogrodzenie, które zostało uszkodzone.

Obaj kierowcy i 74-letni pasażer renault trafili do szpitali na badania. Kierujący byli trzeźwi.

Obecnie nad sprawą pracują mundurowi z Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości