Do zdarzenia doszło 26 lipca, po godz. 16, w Ślęzakach.
Co wstępnie ustalili policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego?
52-letni kierowca na łuku drogi stracił panowanie nad skodą, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadące renault. Po zderzeniu skoda wjechała w betonowe ogrodzenie, które zostało uszkodzone.
Obaj kierowcy i 74-letni pasażer renault trafili do szpitali na badania. Kierujący byli trzeźwi.
Obecnie nad sprawą pracują mundurowi z Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze