Reklama

Strażacy ochotnicy cieszą się nowym nabytkiem

Druhowie z OSP w Narolu mają powody do zadowolenia. Miejscowa jednostka właśnie wzbogaciła się o nowy wóz strażacki warty 258 tys. 600 zł.

Uroczyste przekazanie i poświęcenie nowego samochodu strażackiego nastąpiło[paywall] w niedzielę, 9 sierpnia. Odbyło się ono z udziałem posłanki Anny Schmidt-Rodziewicz, posłanki Teresy Pamuły oraz komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie Janusza Jabłońskiego.

Wydarzenie poprzedziła okolicznościowa msza święta z udziałem strażaków w miejscowym kościele. Zakup lekkiego samochodu ratowniczego wraz z wyposażeniem oraz sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczych był możliwy dzięki dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Wydatki związane z pozyskaniem nowego wozu i sprzętu zamknęły się w kwocie 258 tys. 600 zł, przy czym dofinansowanie do projektu wyniosło 221 tys. 258,24 zł. Gmina musiała też wyłożyć 37 tys. 341,76 zł w ramach wkładu własnego.

Oby nowy nabytek był używany przez strażaków OSP jak najrzadziej. Podczas uroczystości życzono druhom tyle samo powrotów, jak i wyjazdów. 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kon - niezalogowany 2020-08-22 17:52:04

    Ha ha ha strażacy się cieszą ?! To ten gość w sukience się cieszy  bo wpadła łatwa kasa!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    marianlizon_623 2020-08-22 19:25:58

    przekazanie zwyklego samochodu do pracy i taka komedia ,po co to ? kto za to płaci?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2020-08-22 23:44:19

    Uzasadnij logiczne  , jaki jest bezpośredni związek  księdza , pieniędzy i nowego wozu strażackiego

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama