Druhowie z OSP w Narolu mają powody do zadowolenia. Miejscowa jednostka właśnie wzbogaciła się o nowy wóz strażacki warty 258 tys. 600 zł.
Uroczyste przekazanie i poświęcenie nowego samochodu strażackiego nastąpiło[paywall] w niedzielę, 9 sierpnia. Odbyło się ono z udziałem posłanki Anny Schmidt-Rodziewicz, posłanki Teresy Pamuły oraz komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie Janusza Jabłońskiego.
Wydarzenie poprzedziła okolicznościowa msza święta z udziałem strażaków w miejscowym kościele. Zakup lekkiego samochodu ratowniczego wraz z wyposażeniem oraz sprzętu do prowadzenia akcji ratowniczych był możliwy dzięki dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Wydatki związane z pozyskaniem nowego wozu i sprzętu zamknęły się w kwocie 258 tys. 600 zł, przy czym dofinansowanie do projektu wyniosło 221 tys. 258,24 zł. Gmina musiała też wyłożyć 37 tys. 341,76 zł w ramach wkładu własnego.
Oby nowy nabytek był używany przez strażaków OSP jak najrzadziej. Podczas uroczystości życzono druhom tyle samo powrotów, jak i wyjazdów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ha ha ha strażacy się cieszą ?! To ten gość w sukience się cieszy bo wpadła łatwa kasa!
przekazanie zwyklego samochodu do pracy i taka komedia ,po co to ? kto za to płaci?
Uzasadnij logiczne , jaki jest bezpośredni związek księdza , pieniędzy i nowego wozu strażackiego
A ten w sukience po co tam ? No chyba, że to sponsor.
Mk, logika jest prosta i oparta na doświadczeniu. Jeśli czegoś tu nie rozumiesz to musisz dokształcić się ale gdzie indziej niż na KUL.
Ksiądz z wozem, czytaj Maybasz to normalność.. z wozem strażackim to na fotce... A Maybacha bez kasy nie kupisz. Ot, masz logiczne powiązanie.
Chodzi o zdjęcie tego .... ? Już nie było innych zdjęć?
Widzę wysyp szmaciarzy, gównojadów, czerwonych gnid i koderastów. Ksiądz wam się nie podoba, to na własne obchody (odchody) zaproście sobie miśka babochłopa lub inną tęczową pokrakę.
Ha ha ha strażacy się cieszą ?! To ten gość w sukience się cieszy bo wpadła łatwa kasa!
przekazanie zwyklego samochodu do pracy i taka komedia ,po co to ? kto za to płaci?
Uzasadnij logiczne , jaki jest bezpośredni związek księdza , pieniędzy i nowego wozu strażackiego