W hali sportowej w Pruchniku odbył się pingpongowy turniej prezesów i naczelników Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Pruchnik pod patronatem burmistrza Pruchnika i Klub Tenisa Stołowego „Strażak” Pruchnik.
W turnieju wzięło udział łącznie osiem reprezentacje z jednostek OSP z terenu gminy. Wygrała OSP Pruchnik III w składzie: Stanisław Szkoła (naczelnik), Jacek Olejarz (wiceprezes). Drugie miejsce zajęła OSP Rozbórz Długi/Rozbórz Okrągły (Andrzej Pilch – naczelnik; Dariusz Galas – prezes), zaś trzecie OSP Pruchnik I (Krzysztof Wrzuszczak – zastępca naczelnika; Jan Smalec – prezes). Na kolejnych lokatach uplasowali się kolejno: OSP Świebodna, OSP Jodłówka, OSP Jodłówka-Parcelacja, OSP Kramarzówka oraz OSP Rzeplin. Najlepsze drużyny otrzymały z rąk burmistrza Pruchnika Wacława Szkoły pamiątkowe medale oraz okolicznościowe dyplomy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze