Reklama

Strażacy-ochotnicy przy stołach

W hali sportowej w Pruchniku odbył się pingpongowy turniej prezesów i naczelników Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Pruchnik pod patronatem burmistrza Pruchnika i Klub Tenisa Stołowego „Strażak” Pruchnik.

W turnieju wzięło udział łącznie osiem reprezentacje z jednostek OSP z terenu gminy. Wygrała OSP Pruchnik III  w składzie: Stanisław Szkoła (naczelnik), Jacek Olejarz (wiceprezes). Drugie miejsce zajęła OSP Rozbórz Długi/Rozbórz Okrągły (Andrzej Pilch – naczelnik; Dariusz Galas – prezes), zaś trzecie OSP Pruchnik I (Krzysztof Wrzuszczak – zastępca naczelnika; Jan Smalec – prezes). Na kolejnych lokatach uplasowali się kolejno: OSP Świebodna, OSP Jodłówka, OSP Jodłówka-Parcelacja, OSP Kramarzówka oraz OSP Rzeplin. Najlepsze drużyny otrzymały z rąk burmistrza Pruchnika Wacława Szkoły pamiątkowe medale oraz okolicznościowe dyplomy.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama