Reklama

Strażacy-ochotnicy zamontowali siłownię w Wietlinie

Poprawa infrastruktury sportowo-rekreacyjnej i społeczna integracja lokalna to główne cele inwestycji, która powstała w Wietlinie, w gminie Laszki.

Zamontowanie siłowni pod chmurką było możliwe dzięki unijnemu dofinansowaniu pozyskanemu w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017 – 2020[paywall]. W realizację bardzo zaangażowali się mieszkańcy miejscowości, zwłaszcza członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Wietlin, którzy uporządkowali teren po montażu. Do dyspozycji mieszkańców oddano łącznie osiem urządzeń, zamontowane zostały ławki, aby zapewnić osobom korzystającym z siłowni miejsce odpoczynku po intensywnym treningu. Urządzenia zostały zamontowane przez członków OSP Wietlin w bardzo dogodnej dla mieszkańców lokalizacji, w centrum wsi, w bezpośrednim sąsiedztwie świetlicy wiejskiej oraz szkoły.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wqrw - niezalogowany 2018-12-22 10:45:02

    Płacić kurwa za gówniane artykuły.... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama