Reklama

Strażnicy graniczni podjęli wyzwanie! Pompowali dla dzieci [WIDEO]

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu podjęli wyzwanie rzucone przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie oraz Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Mińska Mazowieckiego.

Akcję #GaszynChallenge spontanicznie zainicjowali strażacy ochotnicy z Gaszyna (woj. łódzkie). Nominowani muszą wykonać 10 pompek i wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie robić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Po wykonaniu zadania nominują kolejne 3 osoby lub instytucje. Mają oni 48 godzin na podjęcie rękawicy.

Inicjatywa, która ma zwrócić uwagę na trudną sytuacji osób chorych na SMA (rdzeniowy zanik mięśni), z siłą śnieżnej kuli rozlała się na całą Polskę, chętnie włączyli się w nią także strażnicy graniczni.

Reklama

Pogranicznicy nominowali: Komendę Regionalną Straży Ochrony Kolei w Przemyślu, 5. Batalion Strzelców Podhalańskich w Przemyślu oraz Krajową Administrację Skarbową z Podkarpacia.

 

 


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nieznajoma - niezalogowany 2020-06-16 13:22:42

    Brawo !!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Leszek - niezalogowany 2020-06-17 01:14:42

    Efekt domina  pompują jak za czasów ZSW  młodzi cyfrę dziadka wyjścia do cywila  ile dziś na liczniku  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama