Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu podjęli wyzwanie rzucone przez Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie oraz Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej w Mińska Mazowieckiego.
Akcję #GaszynChallenge spontanicznie zainicjowali strażacy ochotnicy z Gaszyna (woj. łódzkie). Nominowani muszą wykonać 10 pompek i wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic lub w łatwiejszej wersji nie robić pompek, ale wpłacić minimum 10 zł. Po wykonaniu zadania nominują kolejne 3 osoby lub instytucje. Mają oni 48 godzin na podjęcie rękawicy.
Inicjatywa, która ma zwrócić uwagę na trudną sytuacji osób chorych na SMA (rdzeniowy zanik mięśni), z siłą śnieżnej kuli rozlała się na całą Polskę, chętnie włączyli się w nią także strażnicy graniczni.
Pogranicznicy nominowali: Komendę Regionalną Straży Ochrony Kolei w Przemyślu, 5. Batalion Strzelców Podhalańskich w Przemyślu oraz Krajową Administrację Skarbową z Podkarpacia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Efekt domina pompują jak za czasów ZSW młodzi cyfrę dziadka wyjścia do cywila ile dziś na liczniku
Brawo !!!!
Efekt domina pompują jak za czasów ZSW młodzi cyfrę dziadka wyjścia do cywila ile dziś na liczniku