Po raz piąty straż miejska wspólnie z Zakładem Karnym w Medyce zorganizowała wiosenną akcję sprzątania miasta.
– Zlikwidowaliśmy szesnaście dzikich wysypisk śmieci, zebraliśmy pięćset[paywall] dwadzieścia cztery stulitrowe worki drobnych odpadów. Ponadto wywieźliśmy kilkadziesiąt opon, sedesów i umywalek wyrzuconych przez mieszkańców – wylicza Jan Geneja, komendant Straży Miejskiej w Przemyślu.
Całą pracę w ramach programu resocjalizacyjnego wykonali trzej osadzeni z Zakładu Karnego w Medyce, którym towarzyszyli strażnicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nareście jakaś pozytywna inicjatywa !!! Brawo !!! Tak trzymać !!!
Nareście jakaś pozytywna inicjatywa !!! Brawo !!! Tak trzymać !!!