Reklama

Strażnicy miejscy i więźniowie sprzątali miasto

06/04/2016 09:24

Po raz piąty straż miejska wspólnie z Zakładem Karnym w Medyce zorganizowała wiosenną akcję sprzątania miasta.

– Zlikwidowaliśmy szesnaście dzikich wysypisk śmieci, zebraliśmy pięćset[paywall] dwadzieścia cztery stulitrowe worki drobnych odpadów. Ponadto wywieźliśmy kilkadziesiąt opon, sedesów i umywalek wyrzuconych przez mieszkańców – wylicza Jan Geneja, komendant Straży Miejskiej w Przemyślu.

Całą pracę w ramach programu resocjalizacyjnego wykonali trzej osadzeni z Zakładu Karnego w Medyce, którym towarzyszyli strażnicy. 


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2016-04-06 23:01:56

    Nareście jakaś pozytywna inicjatywa !!! Brawo !!! Tak trzymać !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama