Reklama

Stuprocentowa skuteczność przemyskich karateków

W Leżajsku rozegrany został międzynarodowy turniej karate kyokushin pod nazwą „Polish Open WKB Galizia Cup”. Wystąpili w nim reprezentanci Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin.

Na starcie imprezy stanęło 217 zawodników, reprezentantów: Polski, Łotwy i Ukrainy, zrzeszonych w czterech federacjach karate kyokushin: WKB, Nakamura, IFK oraz KAN. To już 11. edycja tego popularnego turnieju organizowanego przez Leżajski Klub Kyokushin Karate. Sędzią głównym zawodów był shihan Sławomir Dubiel z Bielska Białej, sędzią technicznym sensei Tomasz Rajda z Zatoru, a roli sędziów na matach wystąpili przemyślanie: sensei Ryszard Makara, Dariusz Pawłowski oraz Radosław Bakalus.

Młodzi zawodnicy w wieku od 6 do 17 lat rywalizowali w konkurencji kumite oraz kata. Przemyski klub reprezentowali: Michał Podgórski, Ryszard Sobolak i Samir Azizow. Chłopcy walczyli w formule all-kicks, oczywiście w swoich kategoriach wiekowych i wagowych. Cieszy fakt, że cała trójka stanęła na podium. Złoto wywalczył bezkonkurencyjny S. Azizow (chłopcy 10 – 11 lat, powyżej 50 kg). W walce finałowej wyższość zawodnika z Łotwy musiał uznać R. Sobolak (chłopcy 10 – 11 lat, poniżej 50 kg), któremu przypadł srebrny medal. Brąz zdobył M. Podgórski (chłopcy 12 – 13 lat, poniżej 45 kg).

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama