Reklama

Suchą stopą na drugi brzeg. Czy to realne?

01/02/2015 10:55

– Nie jestem zmotoryzowanym mieszkańcem, więc ulice miasta pokonuję pieszo. Najmniej przeze mnie lubianym odcinkiem jest most imienia Orląt Przemyskich. A powód jest zupełnie prozaiczny. Na tym odcinku pełno dziur i ubytków w nawierzchni, więc kiedy popada, gromadzi się w nich woda.

Trudno ominąć kałuże, kiedy mostem z jednej i z drugiej strony idą ludzie. Chciałoby się dostać na drugi brzeg, nie mocząc stóp, ale to często niemożliwe. Myślę, że już najwyższy czas, by poprawić nawierzchnię, bo to w końcu trakt niezwykle często uczęszczany przez mieszkańców i samo centrum miasta – kończy Czytelnik.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama