Reklama

„Suchy port” ożyje!

Władze PKP Cargo poinformowały o utworzeniu swojej nowej spółki – PKP Cargo Terminale, która będzie miała siedzibę w słynnym przed laty „suchym porcie” Medyka – Przemyśl – Żurawica. Spółka będzie skupiała wszystkie terminale należące do PKP Cargo i będzie największą w Polsce i jedną z największych w Europie spółek zarządzających terminalami lądowymi.

– To przykład działań integracyjnych w Grupie PKP Cargo, która ma na celu usprawnienie zarządzania i lepsze wykorzystanie zasobów, ale przede wszystkim zaproponowanie lepszej oferty dla klientów – powiedział prezes PKP Cargo SA Czesław Warsewicz[paywall].

Do podpisania listu intencyjnego w tej sprawie doszło w Rzeszowie. Z udziałem marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla, dokument parafowali szefowie Agencji Rozwoju Przemysłu i PKP Cargo SA. W. Ortyl dodał, że w ramach przyszłego Regionalnego Programu Operacyjnego, Urząd Marszałkowski w Rzeszowie dofinansuje centrum Medyka – Przemyśl – Żurawica.

Reklama

– Wielkie podziękowania należą się także Marszałkowi Sejmu RP Markowi Kuchcińskiemu, który bardzo aktywnie działał, wspierał i lobbował na rzecz wsparcia węzła kolejowego Medyka – Przemyśl – Żurawica – dodał obecny na spotkaniu wicemarszałek województwa podkarpackiego, przemyślanin Piotr Pilch.

Wróci produkcja wagonów?!

Wspomniany list intencyjny nie dotyczy tylko utworzenia spółki zarządzającej wszystkimi terminalami lądowymi w Polsce, należącymi do PKP Cargo.

– Na rynku widać duży popyt na wagony towarowe i realizacja tego przedsięwzięcia byłaby z ogromną korzyścią dla PKP Cargo – powiedział podczas wspomnianego spotkania prezes Cz. Warsewicz. – Na pewno nasza spółka mogłaby być odbiorcą produkcji tego zakładu, gdyż mamy duże potrzeby zarówno w zakresie wymiany starego taboru na nowy, jak i powiększania naszych zasobów – dodał.

Reklama

Chodzi o ulokowanie w naszym regionie spółki, która zajęłaby się produkcją wagonów towarowych. Obecnie trwają zaawansowane rozmowy ze spółką Wagony Świdnica z grupy Greenbrier w zakresie przystąpienia do tego projektu. Sygnatariusze porozumienia najpóźniej do końca 2019 roku podpiszą umowę, która określi ich zaangażowanie w projekt. Dopiero wówczas kolejnym krokiem będzie powołanie spółki, która zajmie się produkcją wagonów towarowych różnych typów dla PKP Cargo. Umowa określi także wielkość udziałów w projektowanej spółce, jakie obejmie każdy z partnerów.

Jedną z możliwych lokalizacji dla nowej spółki mogą być tereny dawnej Fabryki Wagonów w Gniewczynie Łańcuckiej koło Przeworska. Produkcja mogłaby ruszyć w 2020 r. – Chcemy być aktywnym partnerem w odbudowie potencjału krajowego przemysłu. Zwłaszcza w zakresie odnowy parku taborowego polskich przewoźników, który niegdyś był naszą chlubą narodową. Rynek bardzo tego potrzebuje – obecnie aż 70 procent wszystkich wagonów towarowych ma ponad 30 lat. Dlatego podpisując porozumienie z PKP Cargo, połączyliśmy siły i kompetencje. Nasi partnerzy mają potrzeby inwestycyjne i wiedzę branżową, my z kolei wesprzemy planowany projekt finansowo – podsumował wiceprezes Agencji Rozwoju Przemysłu SA Andrzej Kensbok.
MG

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    brat PIT - niezalogowany 2019-04-30 21:43:10

    Kolejna spółeczka i będą kolejne fuchy dla pisiewiczów zarówno lokalnych jak i towarzyszy z centrali. Neokomuna.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2019-04-30 22:04:24

    PISoBOLSZEWICKI żer w korycie trwa i trwa mać.Pozdrowienia dla towarzyszy od egzekutywy z stadniny Michałów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    qwe - niezalogowany 2019-04-30 22:59:27

    Najlepiej niech nie będzie niczego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama