Reklama

Świadomie zniszczył cudze auto. Nie pozostanie bezkarny

Do 5 lat więzienia grozi 35-letniemu mieszkańcowi Przemyśla za dwukrotne uszkodzenie cudzego pojazdu.

Jak informuje przemyska policja, sprawca w odstępie kilku dni dwukrotnie dokonał zniszczeń samochody marki audi, o czym policję powiadomił w kwietniu br. jego właściciel. Za pierwszym razem 35-latek zniszczył karoserię auta, zarysowując lakier oraz poprzebijał opony. Za drugim ponownie dokonał zniszczenia opon.  Łączne straty, jakie poniósł pokrzywdzony, to 5800 zł. Policjantom z wydziału kryminalnego KMP w Przemyślu udało się namierzyć odpowiedzialnego za zniszczenia. 35-letni mieszkaniec Przemyśla usłyszał już zarzuty dotyczące zniszczenia samochodu i przyznał się do zarzucanych mu czynów.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości