Do 5 lat więzienia grozi 35-letniemu mieszkańcowi Przemyśla za dwukrotne uszkodzenie cudzego pojazdu.
Jak informuje przemyska policja, sprawca w odstępie kilku dni dwukrotnie dokonał zniszczeń samochody marki audi, o czym policję powiadomił w kwietniu br. jego właściciel. Za pierwszym razem 35-latek zniszczył karoserię auta, zarysowując lakier oraz poprzebijał opony. Za drugim ponownie dokonał zniszczenia opon. Łączne straty, jakie poniósł pokrzywdzony, to 5800 zł. Policjantom z wydziału kryminalnego KMP w Przemyślu udało się namierzyć odpowiedzialnego za zniszczenia. 35-letni mieszkaniec Przemyśla usłyszał już zarzuty dotyczące zniszczenia samochodu i przyznał się do zarzucanych mu czynów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze