Kolejny już raz 1 grudnia radosna ciężarówka wyruszy w trasę po Polsce. Odwiedzi 31 miast, a 7 grudnia, w godzinach 15 – 21, zawita również do Przemyśla.
W ciężarówce Coca-Coli urzędował będzie Święty Mikołaj, któremu dzieciaki mogą szepnąć do uszka, o jakim prezencie marzą w tym roku. Sympatyczny brzuchaty święty chętnie też pozuje do pamiątkowych zdjęć. W tamtym roku można też było własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, wysłać bliskim pocztówkę z życzeniami ze zdjęciem z foto-budki, a także przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola z imieniem własnym bądź bliskiej osoby. Nie brakowało też konkursów i gier z nagrodami!
Legendarna ciężarówka zagości na Rynku Starego Miasta w Przemyślu 7 grudnia, w godzinach 15.00 – 21.00. To prawie 18,5 m długości, ponad 4 m wysokości, 450-konny silnik i 16-biegowa skrzynia. Oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tak niech dziecie piją te ole całymi hektolitrami , i za chwilę pożegnają się z zębami , wątrobą , nerkami itd , itp . Po co to widowisko i komu bo chyba to nie ma służyć zdrowiu dzieci .
To w sumie nie mój interes, jednakowoż mam nadzieję, iż macie już odłożoną odpowiednią sumę na dobrego stomatologa, bo przyszłe skutki nagminnej konsumpcji tego qrestva mogą być dość kosztowne oraz bolesne. JAK COCA COLA DZIAŁA NA ZĘBY? GORZEJ NIŻ MYŚLAŁEŚ: IDENTYCZNIE JAK CRACK ALBO AMFETAMINA! - PAPILOT.PL
A tak wogóle to nie orientujecie się przypadkiem czy będą trochę tej cieczy rozdawać gratisowo, gdyż oprócz tego, iż niszczy ona ząbki, przełyk, układ pokarmowy czy też doskonale czyści muszlę klozetową, to również nieźle usuwa rdzę, co bardzo dobrze wykorzystuję np. czyszcząc, przed nasmarowaniem, łańcuch w rowerze itp. Tak więc gdyby trochę tej coli zechcieliby rozdać za friko, to może pofatygował bym się na rynek, w sumie czemu by nie ?!? YOUTUBE.COM - COCA COLA NA RDZE!
Zastanawia mnie dlaczego prezydent zezwala na takie szkodliwe imprezy promujące niezdrowy styl życie i bardzo złe nawyki żywieniowe załaszcza dla dzieci . Może zrobić jakąć imprezę nie promuąca picie tych napoi , które powodują otyłość , cukrzycę uszkodzenie nerek , zniszczenie wątroby ,trzustki serca itd .
Fajnie <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/V0E7IDzScQc" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
https://www.youtube.com/watch?v=V0E7IDzScQc
Wszystkim coca cola szkodzi a pierwsi stoicie w kolejce po puszkę :\ żałośni ludzie jesteście :/
Brawo! Tak należy upowszechniać wiedzę wśród dzieci nt. zdrowego trybu życia, odżywiania się, picia jedynie słusznych napojów marki cocacola.
Brawo dla Pan Miast który z pomocą koncerun Coca coa upowszechnia zdrowy tryb życia i racjonale odżywianie się wśród dzieci , Jak wiadomo picie tego napoju bogów służy dzieciom , rosną piękna białe silen zęby . dzieci po wypiciu hektolitrów tego odrdzewiacza i przepychacza do rur kanalizacyjnych nigdy nie zapadają n cukrzycę są zawsze szczupłe i pełne ochoty do życia itd .Jeszcze raz wielke brawa za promocję tego odrdzewiacza .
YOUTUBE.COM - FRONTSIDE - GRANICE ROZSĄDKU
Tak niech dziecie piją te ole całymi hektolitrami , i za chwilę pożegnają się z zębami , wątrobą , nerkami itd , itp . Po co to widowisko i komu bo chyba to nie ma służyć zdrowiu dzieci .
To w sumie nie mój interes, jednakowoż mam nadzieję, iż macie już odłożoną odpowiednią sumę na dobrego stomatologa, bo przyszłe skutki nagminnej konsumpcji tego qrestva mogą być dość kosztowne oraz bolesne. JAK COCA COLA DZIAŁA NA ZĘBY? GORZEJ NIŻ MYŚLAŁEŚ: IDENTYCZNIE JAK CRACK ALBO AMFETAMINA! - PAPILOT.PL
A tak wogóle to nie orientujecie się przypadkiem czy będą trochę tej cieczy rozdawać gratisowo, gdyż oprócz tego, iż niszczy ona ząbki, przełyk, układ pokarmowy czy też doskonale czyści muszlę klozetową, to również nieźle usuwa rdzę, co bardzo dobrze wykorzystuję np. czyszcząc, przed nasmarowaniem, łańcuch w rowerze itp. Tak więc gdyby trochę tej coli zechcieliby rozdać za friko, to może pofatygował bym się na rynek, w sumie czemu by nie ?!? YOUTUBE.COM - COCA COLA NA RDZE!