Już w czwartek, 10 kwietnia Państwowa Inspekcja Sanitarna zaprasza na Dzień Otwarty w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia. Start o g. 10 w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przy ul. Mariackiej 4.
Co w programie?
M.in. wystawa grzybów występujących w podkarpackich lasach, pokaz alergenów, zwiedzanie karetki, kącik zabaw dla dzieci i wiele innych. Będzie można też skorzystać z analizy składu ciała, wykonać podstawowe badania profilaktyczne czy poznać specyfikę pracy w sanepidzie. Zachęcamy do odwiedzenia PSSE!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze