Reklama

Święto chlebowych wypieków

2 sierpnia br. rusza 9. już edycja Powiatowego Święta Chleba.

Przeworszczanie i nie tylko spotkają się parku, ale najpierw wezmą udział w mszy św. w bazylice pw. Ducha Świętego, godz. 15. Na scenie najpierw zaprezentują swe umiejętności podopieczni ZS w Mirocinie, przeworskiej szkoły muzycznej oraz Zespół Pieśni i Tańca Sieteszanie. Przez cały dzień gospodynie zrzeszone w KGW zapraszać będą do degustacji regionalnych specjałów, zwłaszcza chleba w rozmaitych wariantach. Popołudnie upłynie przy dźwiękach kapel i zespołów ludowych, publiczność zabawiać będą m.in. Chłopaki ze starej paki, Piganeczki, Grzęszczanie, Cantus oraz chór Soli Deo. O g. 18.30 koncert Emer, g. 20 Play Boys. Tego dnia przeworski SP ZOZ zaprasza wszystkich na bezpłatne badania, będzie też okazja, by nieodpłatnie zwiedzić Muzeum-Pałac Lubomierskich i Muzeum Pożarnictwa.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    joanna - niezalogowany 2015-07-27 12:47:59

    To już takie żałosne informacje będziecie wrzucać do tego piśmidła? Wstyd...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama