2 sierpnia br. rusza 9. już edycja Powiatowego Święta Chleba.
Przeworszczanie i nie tylko spotkają się parku, ale najpierw wezmą udział w mszy św. w bazylice pw. Ducha Świętego, godz. 15. Na scenie najpierw zaprezentują swe umiejętności podopieczni ZS w Mirocinie, przeworskiej szkoły muzycznej oraz Zespół Pieśni i Tańca Sieteszanie. Przez cały dzień gospodynie zrzeszone w KGW zapraszać będą do degustacji regionalnych specjałów, zwłaszcza chleba w rozmaitych wariantach. Popołudnie upłynie przy dźwiękach kapel i zespołów ludowych, publiczność zabawiać będą m.in. Chłopaki ze starej paki, Piganeczki, Grzęszczanie, Cantus oraz chór Soli Deo. O g. 18.30 koncert Emer, g. 20 Play Boys. Tego dnia przeworski SP ZOZ zaprasza wszystkich na bezpłatne badania, będzie też okazja, by nieodpłatnie zwiedzić Muzeum-Pałac Lubomierskich i Muzeum Pożarnictwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To już takie żałosne informacje będziecie wrzucać do tego piśmidła? Wstyd...
To już takie żałosne informacje będziecie wrzucać do tego piśmidła? Wstyd...