Lato nieodzownie kojarzy się z festiwalami, imprezami plenerowymi i piknikami. Wiele gmin i powiatów właśnie w okresie letnim decydują się na organizowanie wydarzeń zrzeszających mieszkańców. Nie inaczej było w ostatnią niedzielę lipca w Tarnawcach.
Już o g. 14 pod adresem 46F meldowali się miłośnicy dobrej muzyki, grilla i rodzinnych pikników. Doprawdy każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Dzieci szalały na dmuchańcach, korzystały z „wesołej ciuchci” i zajadały się watą cukrową. Młodzież chętnie korzystała z atrakcji jaką stanowiła nowoczesna fotobudka – selfie 360. Miłośnicy piłki nożnej stanęli w szranki, by rywalizować o puchar wójta, a ci, którym nogi rwały się do tańca, doceniali dobrą muzykę, o którą zadbali m.in.: Balkanska, Beathris i zespoły z klubu 5 Batalionu Strzelców Podhalańskich.
Gwiazdą wieczoru był Michał Wiśniewski. W hitach takich jak: „Powiedz”, „Zawsze pójdę w Twoją stronę”, czy „Zawsze z Tobą chciałbym być” wtórowali mu licznie zebrani mieszkańcy gminy Krasiczyn. Do późnych godzin nocnych szaleli na parkiecie przy muzyce DJ Przemka. Nie szczędzili też serca dla wsparcia Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Przemyślu i chętnie dorzucali do puszek przysłowiowy grosik.
Nie pozostaje nic innego jak czekać na przyszłoroczne święto, bo jedno jest pewne: organizatorzy zadbają o to, by każdy jego uczestnik czuł się najlepiej jak to tylko możliwe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze