Jak co roku w okolicach 11 listopada społeczność Radymna spotkała się by celebrować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości zaczęły się od mszy świętej, zaś ich oficjalna cześć rozegrała się pod pomnikiem Tysiąclecia Chrztu Polski. Tu przemawiali gospodarz miasta i przybyli goście, odbył się apel poległych, a delegacje parlamentarzystów, samorządowców, służb mundurowych, szkół i instytucji złożyły kwiaty. Zwieńczeniem wydarzenia był program artystyczny w Miejskim Ośrodku Kultury
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze