Reklama

Święto Osiedla Kmiecie tuż-tuż

08/07/2016 15:58

Zarząd Osiedla Kmiecie w Przemyślu zaprasza na święto osiedla, które odbędzie się w najbliższą sobotę na plaży miejskiej nad Sanem. Piknik rozpocznie o godzinie 9 i potrwa do 24. Z większości przygotowanych atrakcji będzie można skorzystać bezpłatnie.

Zaplanowano m.in. turniej piłki nożnej dla dzieci, turniej koszykówki i siatkówki, zjeżdżalnie, przejażdżki kucykiem, malowanie twarzy i pokazy strażackie. Będzie też koncert zespołu MaestroBand.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Odd - niezalogowany 2016-07-09 16:48:19

    Odwołali na jutro

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama