Zarząd Osiedla Kmiecie w Przemyślu zaprasza na święto osiedla, które odbędzie się w najbliższą sobotę na plaży miejskiej nad Sanem. Piknik rozpocznie o godzinie 9 i potrwa do 24. Z większości przygotowanych atrakcji będzie można skorzystać bezpłatnie.
Zaplanowano m.in. turniej piłki nożnej dla dzieci, turniej koszykówki i siatkówki, zjeżdżalnie, przejażdżki kucykiem, malowanie twarzy i pokazy strażackie. Będzie też koncert zespołu MaestroBand.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Odwołali na jutro