We wtorek, 18 listopada, Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów – Zarząd Rejonowy w Przeworsku zorganizował uroczystość z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Jak na takie wydarzenia przystało – nie zabrakło obecności lokalnych samorządowców.
Powiat przeworski reprezentował tego dnia starosta przeworski Dariusz Łapa, który w uznaniu wybitnych zasług dla związku został uhonorowany Złotą Odznaką Honorową. Wyróżniony dyplomem został również burmistrz Przeworska Leszek Kisiel, który wręczył każdemu seniorowi różę, składając jednocześnie serdeczne życzenia zdrowia, pogody ducha oraz wielu kolejnych lat pełnych aktywności i radości.
O dodatkowe atrakcje dla seniorów zadbała grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku, która pod kierownictwem Agnieszki Bernackiej i Justyny Flis zaprezentowała scenki z życia dawnego Przeworska.
Seniorzy odgrywają w życiu każdej wspólnoty ogromną rolę, a organizowanie takich uroczystości i przypominanie społeczności o nich staje się idealną okazją do podziękowania za ich mądrość, doświadczenie i codzienną obecność.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze