Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza obchodziła swoje święto. Jak co roku, rozpoczęła je uroczysta msza święta w jarosławskiej kolegiacie.
W wydarzeniu uczestniczyła dyrektor wydziału oświaty Renata Chlebowska, która skierowała do dyrekcji placówki i całej szkolnej społeczności serdeczne życzenia oraz przekazała list gratulacyjny od burmistrza Jarosławia Waldemara Palucha. Dyrektor szkoły Ewa Leniar[paywall] w kilku zdaniach podsumowała owocną pracę w 2018 r., wskazując na bardzo dobrą współpracę z innymi instytucjami w Jarosławiu oraz rodzicami uczniów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."Okolicznościowe występy z okazji święta szkoły jak zwykle były dopracowane z dbałością o najmniejszy szczegół."Nie to żebym się czepiał - ale jakie to ordery (?) odznaczenia (?) zdobią pierś "Piłsudskiego" ? Ten ostatni ( biało- czerwona wstążka ) to z wyglądu ani chybi "Medal 40-lecia PRL (!!!?)Rozwiejcie , proszę, moje wątpliwości co do dbałości o "najmniejsze szczegóły".
"Okolicznościowe występy z okazji święta szkoły jak zwykle były dopracowane z dbałością o najmniejszy szczegół."Nie to żebym się czepiał - ale jakie to ordery (?) odznaczenia (?) zdobią pierś "Piłsudskiego" ? Ten ostatni ( biało- czerwona wstążka ) to z wyglądu ani chybi "Medal 40-lecia PRL (!!!?)Rozwiejcie , proszę, moje wątpliwości co do dbałości o "najmniejsze szczegóły".