W Jarosławiu tegoroczne Święto Policji obchodzono 12 lipca w auli tutejszego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. Nie zabrakło kwiecistych przemówień, wręczenia awansów i wyróżnień, a całość zwieńczył koncert muzyki poważnej.
Aulą jarosławskiej szkoły muzycznej zawładnęli w ubiegły czwartek (12 lipca) funkcjonariusze tutejszej policji.[paywall] Święto było okazją do pochwalenia się sukcesami jarosławskiej formacji: wysokim poziomem bezpieczeństwa i równie wysokim poziomem zaufania społecznego. Przede wszystkim jednak podczas obchodów jarosłąwscy policjanci otrzymali nagrody za swoją służę. Blisko 70 z nich otrzymało z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Henryka Moskwy i Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu mł. insp. Mariusza Rabki mianowania na wyższe stopnie. Szczególnie zasłużeni zostali odznaczeni medalami oraz wyróżnieniami państwowymi i resortowymi. Ich dekoracja odbyła podczas wojewódzkich obchodów egoŚwięcta Policji.
Świętowanie uświetnili także przedstawiciele władz: pralamentarzyści i samorządowcy. Na auli obecni byli: posłanka Anna Schmidt-Rodziewicz, starosta Tadeusz Chrzan, wicestarosta Józef Szkoła, burmistrz Waldemar Paluch wraz z zastępcami, burmistrz Pruchnika Wacław Szkoła, burmistrz Radymna Krzysztof Roman, wójtowie gmin oraz ksiądz prałat ppłk Andrzej Surowiec.
Obchody zwieńczył koncert flecistki Izabeli Dobrowolskiej, przy akompaniamencie fortepianowym Wojciecha Majchrowicza.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Już myślałem że pojechali do Świnoujścia świętować.
thank you for sharing informationhttp://vex-3.com
PO tym święcie najbardziej pochwaliła Policję Elżbieta Jaworowicz w Programie Sprawa dla Reportera.Kto nie oglądał tego programu radzę o powtórkę, program z 19 lipca br.Na co idą nasze podatki.
This made me physically sick and yet i love peppers & egg :( https://happywheelsnew.com
good to read this article.https://removepasswordwindows10.xyz/
Już myślałem że pojechali do Świnoujścia świętować.
thank you for sharing informationhttp://vex-3.com
PO tym święcie najbardziej pochwaliła Policję Elżbieta Jaworowicz w Programie Sprawa dla Reportera.Kto nie oglądał tego programu radzę o powtórkę, program z 19 lipca br.Na co idą nasze podatki.