Reklama

Świętowali policjanci z Jarosławia

17/07/2018 14:18

W Jarosławiu tegoroczne Święto Policji obchodzono 12 lipca w auli tutejszego Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. Nie zabrakło kwiecistych przemówień, wręczenia awansów i wyróżnień, a całość zwieńczył koncert muzyki poważnej.

Aulą jarosławskiej szkoły muzycznej zawładnęli w ubiegły czwartek (12 lipca) funkcjonariusze tutejszej policji.[paywall] Święto było okazją do pochwalenia się sukcesami jarosławskiej formacji: wysokim poziomem bezpieczeństwa i równie wysokim poziomem zaufania społecznego. Przede wszystkim jednak podczas obchodów jarosłąwscy policjanci otrzymali nagrody za swoją służę. Blisko 70 z nich otrzymało z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Henryka Moskwy i Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu mł. insp. Mariusza Rabki mianowania na wyższe stopnie. Szczególnie zasłużeni zostali odznaczeni medalami oraz wyróżnieniami państwowymi i resortowymi. Ich dekoracja odbyła podczas wojewódzkich obchodów egoŚwięcta Policji.

                      

Reklama

Świętowanie uświetnili także przedstawiciele władz: pralamentarzyści i samorządowcy. Na auli obecni byli: posłanka Anna Schmidt-Rodziewicz, starosta Tadeusz Chrzan, wicestarosta Józef Szkoła, burmistrz Waldemar Paluch wraz z zastępcami, burmistrz Pruchnika Wacław Szkoła, burmistrz Radymna Krzysztof Roman, wójtowie gmin oraz ksiądz prałat ppłk Andrzej Surowiec.

 

Obchody zwieńczył koncert flecistki Izabeli Dobrowolskiej, przy akompaniamencie fortepianowym Wojciecha Majchrowicza.

 


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ormo - niezalogowany 2018-07-18 08:39:48

    Już myślałem że pojechali do Świnoujścia świętować.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    vex 3 - niezalogowany 2018-07-18 10:13:19

    thank you for sharing informationhttp://vex-3.com

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Obserwatorka - niezalogowany 2018-07-20 09:24:48

    PO tym święcie najbardziej pochwaliła Policję Elżbieta Jaworowicz w Programie Sprawa dla Reportera.Kto nie oglądał tego programu radzę  o powtórkę, program z 19 lipca br.Na co idą nasze podatki.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama